"Əgər bunu təşkil edəcəksinizsə, mən hazıram!” -
Səudiyyə Ərəbistanının Baş Əyləncə İdarəsinin sədri Turki Əl-Şeyx Aleksandr Usikə növbəti döyüşü üçün rəqib təklif edib. Həmçinin o, Usikin 24 may gecəsi Misirdə keçirilən titul döyüşündə məğlub etdiyi Riko Verhovenlə potensial revanş döyüşünü də elan edib.
Medianews.az Publika.az-a istinadən xəbər verir ki, döyüşdən sonra Əl-Şeyx deyib: “Biz bunu görmək istəyirik. Biz Usikin Kabayel ilə döyüşməsini və Verhoeven ilə revanş döyüşünü görmək istəyirik”.
Usik cavab verib: “Turki, əgər bunu təşkil edəcəksinizsə, mən hazıram!”
Xatırladaq ki, Usik 11-ci raundda Verhoeveni nokautla məğlub edərək WBC kəmərini üçüncü dəfə qoruyub saxlayıb.

The Chairman of the Saudi Arabian General Entertainment Authority, Turki Al-Sheikh, has offered Alexander Usyk an opponent for his next fight. He also announced a potential rematch with Rico Verhoeven, whom Usyk defeated in the title fight held in Egypt on the night of May 24.
Medianews.az reports, referring to Publika.az, that after the fight Al-Sheikh said: "We want to see this. We want to see Usyk fight Kabayel and have a rematch fight with Verhoeven."
Usyk replied: "Turki, if you organize this, I am ready!"
Recall that Usyk defeated Verhoeven by knockout in the 11th round, successfully defending the WBC belt for the third time.