Sabah bu ərazilərdə qaz
Bu barədə Medianews.az -a Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin (SOCAR) "Azəriqaz" İstehsalat Birliyindən məlumat verilib.
Bildirilib ki, payız-qış mövsümünə hazırlıq işləri ilə əlaqədar iyunun 10-da saat 10:00-dan işlər yekunlaşanadək Goranboy rayonunun Hazırəhmədli, Bəşirli, Göynüyən və Qarasuçu kəndinin qaz təchizatında müvəqqəti fasilə yaranacaq
​Bundan başqa, aparılacaq təmir işləri ilə əlaqədar saat 10:00-dan işlər yekunlaşanadək Masallı rayonunun Bambaşı kəndinin bir hissəsinin qaz təchizatı müvəqqəti dayandırılacaq.

Gas in these areas tomorrow it will not happen
This was reported to Medianews.az by the "Azerigaz" Production Association of the State Oil Company of Azerbaijan Republic (SOCAR).
It was stated that due to the preparation work for the autumn-winter season, from 10:00 on June 10 until the completion of the work, there will be a temporary interruption in the gas supply to the villages of Hazirahmadli, Beshirli, Goynuyan, and Karasuchu in the Goranboy district.
Additionally, due to the repair work to be carried out, from 10:00 until the completion of the work, the gas supply to part of the Bambashi village in the Masally district will be temporarily suspended.