Sabah bu ərazilərdə qaz
Bu barədə Medianews.az -a Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin (SOCAR) "Azəriqaz" İstehsalat Birliyindən məlumat verilib.
Bildirilib ki, payız-qış mövsümünə hazırlıq işləri ilə əlaqədar iyunun 10-da saat 10:00-dan işlər yekunlaşanadək Goranboy rayonunun Hazırəhmədli, Bəşirli, Göynüyən və Qarasuçu kəndinin qaz təchizatında müvəqqəti fasilə yaranacaq
​Bundan başqa, aparılacaq təmir işləri ilə əlaqədar saat 10:00-dan işlər yekunlaşanadək Masallı rayonunun Bambaşı kəndinin bir hissəsinin qaz təchizatı müvəqqəti dayandırılacaq.

Завтра в некоторых деревнях районов Горанбой и Масаллы не будет газа.
Об этом сообщили Medianews.az в производственном объединении "Азеригаз" Государственной нефтяной компании Азербайджана (SOCAR).
Указано, что в связи с подготовительными работами к осенне-зимнему сезону 10 июня с 10:00 и до окончания работ будет временно приостановлена подача газа в деревни Хазаргямядли, Баширли, Гёйнюян и Карасучу района Горанбой.
Кроме того, в связи с проводимыми ремонтными работами с 10:00 и до окончания работ временно приостановится подача газа в часть деревни Бамбашы района Масаллы.