"Gecə 3-də oxumağa gedərəm, hamısı "ev qızı, gəlini" olub"
Milli.Az xəbər verir ki, sənətçi gecə saatlarında məclislərə qatılmağın onun üçün problem olmadığını bildirib. Günel Ələkbərova deyib ki, gecə saat 3-də belə oxumağa dəvət olunsa, bundan imtina etməz:
"Gecə 3-də oxumağa gedib pulumu qazanaram, niyə də yox? Hamısı ev qızı, ev gəlini olub. Makiyajım yerindədirsə, gedərəm. Elə məclislər olur ki, gecə saatlarında keçirilir. Qadın gecə 3-də kişilərin olduğu məclisdə oxuya bilər, orada xanımlar da olur".
Müğənni əlavə edib ki, bir çox sənətçi səhərə qədər kabinetlərdə çıxış edir və bunun qeyri-adi tərəfi yoxdur. Onun sözlərinə görə, belə məclislərə bəzən idman geyimində, kepka taxaraq da gedərəm:
"Müğənnilərin çoxu səhərə qədər kabinet məclislərində olur. Mən də sport geyimdə, kepka taxıb gedərəm, oxuyaram və pulumu qazanaram".
Günül Ələkbərovanın bu fikirləri sosial şəbəkələrdə birmənalı qarşılanmayıb və geniş müzakirələrə səbəb olub.

Певица Гюнель Алекберова, известная под прозвищем «Кошка», привлекла внимание своим заявлением.
По информации Milli.Az, артистка отметила, что для нее не проблема участвовать в мероприятиях в ночное время. Гюнель Алекберова заявила, что если ей позвонят и пригласят петь даже в 3 часа ночи, она не откажется:
«Я пойду петь в 3 часа ночи и заработаю свои деньги, почему бы и нет? Все они были домашними девушками, нашими невестами. Если мой макияж на месте, я пойду. Есть такие мероприятия, которые проходят ночью. Женщина может петь на мероприятии с мужчинами в 3 часа ночи, там тоже есть дамы».
Певица добавила, что многие артисты выступают в кабинетах до утра, и в этом нет ничего необычного. По ее словам, на такие мероприятия она иногда приходит в спортивной одежде и с кепкой:
«Многие певцы находятся на кабинетных вечеринках до утра. Я тоже пойду в спортивной одежде, надену кепку, спою и заработаю свои деньги».
Эти высказывания Гюнель Алекберовой получили неоднозначный отклик в социальных сетях и вызвали широкие дискуссии.