Nailə İslamzadənin həyat yoldaşı görün kim imiş — FOTO
Televiziyasında illər öncə yayımlanan "Ailələr, talelər" verilişinin müəllifi, əməkdar artist Nailə İslamzadə İctimai televiziyada "Fatehin divanı" verilişinin qonağı olub.
Nocomment.az xəbər verir ki, ad günü ərəfəsində qonaq olan Nailə İslamzadə aparıcı DJ Fatehin "Həyat yoldaşınız sizin ad gününüzü necə təbrik edir?" sualına belə cavab verib: "Qeyri-adi bir şey olmur. Evlənməzdən öncə ad günümdə Moskvada bir qutu gətirmiş və bir böyük gül hədiyyə etmişdi. Ondan sonra böyük gül dəstəsi hədiyyə etməyib".
Aparıcı ilk dəfə Nailə İslamzadə ilə həyat yoldaşının evlənməzdən öncəki fotosunu təqdim edib.
Nailə İslamzadə isə sözügedən fotonun əməkdar artist Nərgiz Cəlilovanın toy mərasimində çəkildiyini və ondan bir ay sonra evləndiklərini açıqlayıb.

Автор программы "Семьи, судьбы", которая выходила на телевидении много лет назад, заслуженная артистка Найля Исламзада была гостем программы "Диван Фатеха" на Общественном телевидении.
Как сообщает Nocomment.az, в преддверии своего дня рождения, гостья Найля Исламзада ответила на вопрос ведущего DJ Fateh: "Как ваш супруг поздравляет вас с днём рождения?" следующим образом: "Ничего необычного не происходит. До свадьбы на мой день рождения он привёз из Москвы коробку и большой цветок в подарок. После этого он больше не дарил большие букеты цветов".
Ведущий впервые показал фотографию Найли Исламзаде с её супругом до свадьбы.
Найля Исламзада объяснила, что указанная фотография была сделана на свадебном торжестве заслуженной артистки Наргиз Джалиловой, а они поженились через месяц после этого.