Bu həftə 5 BÜRC üçün çox
Medianews.az-ın xəbərinə görə, aprelin 17-də Qoç bürcündə Yeni Ay həm maliyyə, həm də münasibətlərdə bir çox dəyişikliklər gətirəcək. İndi səbr və əzmkarlıq vacibdir.
Bürcünüzdəki planetar təsirlər ziddiyyətli siqnallar gö sərt tənqidçi olmayacağınıza söz verin. Buğa bürcündəki Venera sizə özünüzü necə sevməyi göstərəcək. Eyni zamanda, bu mövqedəki Ay məqsədlərinizi və xəyallarınızı sınayacaq. Bu, geriləmə deyil, irəliyə doğru bir addımdır.
Özünüzü lazımsız tapşırıqlarla həddindəndərdiyindən, bu, oyanış kimi hiss olunur. Bu çətin dövrlərdə özünüzə ənn artıq yükləməyin. Məhdudiyyətlərinizi anlamaq bu həftə çox vacibdir.
Yeni Ay öyrənməyə olan həvəsinizi əhəmiyyətli dərəcədə artırdığı üçün üfüqlərinizi genişləndirirsiniz. Növbəti altı ay ərzində səyahət etmək, dünyanı araşdırmaq və ya mənalı bir şey öyrənmək üçün yeni bir istəyiniz olacaq.
Qoçdakı Mars sizə irəliləmək üçün təkan verir. Lakin Saturn tempi yavaşladır və münaqişələrə və ya təzyiqə səbəb ola bilər. Akademik sahədə olanlar üçün bu, mentorlardan öyrənməyin irəliləməyinizə kömək edəcək yeni anlayışlar və anlayışlar ortaya qoyduğu bir dövrdür.
Bu həftə romantik enerji də mövcuddur, lakin irəliləməyin vacibliyini vurğulayır. Keçmişlə bağlı xəyallara qapılmayın. Əgər sizin üçün uyğun olmayan keçmiş münasibətlər haqqında romantik münasibətlər qurmusunuzsa, Mars və Saturn bu illüziyanı dağıdacaq.
Bu, həm də dünyanı fərqli görməyə imkan verəcək yeni əlaqələrin başlanğıcı ola bilər. Romantik münasibətlərdən başqa, qənaətə üstünlük versəniz, sabit maliyyə artımı dövrü də yaşayacaqsınız.
Qoç bürcündə Yeni Ay münasibətlərinizi işıqlandıracaq və Venera maliyyə vəziyyətinizə bərəkət gətirəcək. Özünüzü xüsusilə müstəqil hiss edirsiniz, eyni zamanda münasibətlərinizdə tarazlıq tapmalısınız.
Daha çox komanda oyunçusu olmaq və ya yaxın dostunuz və ya tərəfdaşınızla bir layihəyə başlamaq istəyi sizi ilhamlandırır. Maliyyə sabitliyi üfüqdədir, çünki Buğa bürcündə Venera sizi əmlakınıza və nəyə nail olmaq istədiyinizə diqqətli olmağa təşviq edir.
Sizə ilham verənlərlə vaxt keçirin və ya xəyal etdiyiniz yeni layihəyə başlayın. Ehtiyacınız varsa, kömək istəməkdən çəkinməyin. Bu həftə Merkuri yeni bir bürcdə olduğu üçün oyununuzu inkişaf etdirmək üçün bir zamandır.
Kiçik düşünməməyiniz xatırladılır. Bunun əvəzinə, yüksək məqsədlər qoyun və geri baxmayın. Saturn maneələr yaradır, buna görə də əvvəlcədən planlaşdırın./lent.az

This week is very much for 5 ZODIAC SIGNS
According to Medianews.az, on April 17, the New Moon in Aries will bring many changes both in finances and relationships. Patience and perseverance are now essential.
The planetary influences in your sign show conflicting signals—promise not to be a harsh critic. Venus in Taurus will show you how to love yourself. At the same time, the Moon in this position will test your goals and dreams. This is not a setback, but a step forward.
You may feel overwhelmed by unnecessary tasks, which feels like an awakening. Do not burden yourself too much during difficult times. Understanding your limits this week is very important.
The New Moon significantly increases your eagerness to learn, thus broadening your horizons. In the next six months, you will have a new desire to travel, explore the world, or learn something meaningful.
Mars in Aries gives you a push to move forward. However, Saturn slows the pace and may cause conflicts or pressure. For those in the academic field, this is a period when learning from mentors brings new insights and understandings that will help your progress.
Romantic energy is also present this week, but it emphasizes the importance of moving forward. Do not get lost in dreams about the past. If you have had romantic relationships based on unsuitable past experiences, Mars and Saturn will shatter this illusion.
This can also be the beginning of new relationships that allow you to see the world differently. Aside from romantic relationships, if you prioritize saving, you will also experience a period of steady financial growth.
The New Moon in Aries will illuminate your relationships, and Venus will bring prosperity to your financial situation. You particularly feel independent, but at the same time, you need to find balance in your relationships.
Your desire to be more of a team player or to start a project with a close friend or partner inspires you. Financial stability is on the horizon because Venus in Taurus encourages you to be attentive to your property and what you want to achieve.
Spend time with those who inspire you or start a new project you have dreamed of. If you need help, do not hesitate to ask for it. This week, since Mercury is in a new sign, it is a time to improve your game.
You are reminded not to think small. Instead, set high goals and do not look back. Saturn creates obstacles, so plan ahead./lent.az