Qadın tualetində 15 qadını gizli çəkən şəxs həbs olundu -
Türkiyənin Hatay vilayətində yanacaqdoldurma məntəqəsinin qadınlar tualetində gizlənərək qadınları gizli lentə alan şəxs saxlanılıb.
Medianews.az haber7.com-a istinadən xəbər verir ki, hadisə İskenderun rayonunun Mustafa Kamal məhəlləsində yerləşən yanacaqdoldurma məntəqəsində baş verib.
Məlumata görə, tualetdən istifadə edən B.N.K. adlı qadın kabinədə olarkən kiminsə onun foto və videosunu çəkdiyini hiss edib və bu barədə polisə məlumat verib.
Polis əməkdaşları tərəfindən tutulan 21 yaşlı S.K. adlı şəxsin telefonuna baxış zamanı onun son 4 ay ərzində eyni məkanda gizlənərək 15 müxtəlif qadının görüntülərini çəkdiyi müəyyən edilib.

The person who secretly recorded 15 women in the women's restroom was arrested -
In Turkey's Hatay province, a person who was hiding in the women's restroom at a gas station and secretly recording women has been detained.
Medianews.az reports, citing haber7.com, that the incident occurred at a gas station located in the Mustafa Kamal neighborhood of the Iskenderun district.
According to the information, a woman named B.N.K., while using the restroom and being in the stall, sensed that someone was taking her photos and videos and reported this to the police.
Upon inspecting the phone of the 21-year-old person named S.K., who was caught by the police officers, it was determined that he had been hiding in the same place for the last four months and secretly recorded images of 15 different women.