Qadın tualetində 15 qadını gizli çəkən şəxs həbs olundu -
Türkiyənin Hatay vilayətində yanacaqdoldurma məntəqəsinin qadınlar tualetində gizlənərək qadınları gizli lentə alan şəxs saxlanılıb.
Medianews.az haber7.com-a istinadən xəbər verir ki, hadisə İskenderun rayonunun Mustafa Kamal məhəlləsində yerləşən yanacaqdoldurma məntəqəsində baş verib.
Məlumata görə, tualetdən istifadə edən B.N.K. adlı qadın kabinədə olarkən kiminsə onun foto və videosunu çəkdiyini hiss edib və bu barədə polisə məlumat verib.
Polis əməkdaşları tərəfindən tutulan 21 yaşlı S.K. adlı şəxsin telefonuna baxış zamanı onun son 4 ay ərzində eyni məkanda gizlənərək 15 müxtəlif qadının görüntülərini çəkdiyi müəyyən edilib.

В турецкой провинции Хатай задержан человек, который скрывался в женском туалете на автозаправочной станции и тайно снимал женщин.
Medianews.az, ссылаясь на haber7.com, сообщает, что инцидент произошёл на автозаправочной станции в районе Искендерун, в квартале Мустафа Кемаль.
По информации, женщина по имени Б.Н.К., воспользовавшись туалетом и находясь в кабине, почувствовала, что кто-то снимает её фото и видео, и сообщила об этом в полицию.
При осмотре телефона 21-летнего С.К., задержанного полицией, выяснилось, что за последние 4 месяца он скрывался в том же месте и снимал изображения 15 различных женщин.