25 yaşlı ulduz futbolçu karyerasını bitirə bilər
Məlumata görə, kanadalı müdafiəçi son oyunda aldığı yeni zədədən sonra karyerasını dayandırmaq variantını ciddi şəkildə nəzərdən keçirir.
"Bayern" rəhbərliyi isə futbolçuya dəstək verir və onun komandada qalmasını istəyir. Bildirilir ki, Deyvis erkən karyerasını bitirmək qərarı versə, Münhen klubu uzunmüddətli xidmətinə görə ona klub daxilində xüsusi vəzifə təklif etməyə hazırdır.
Qeyd olunur ki, 2020-ci ildə "Bayern"in Çempionlar Liqasının finalında PSJ-ni məğlub etməsindən sonra Alfonso Deyvis tez-tez zədələrlə üzləşib. Bu səbəbdən 24 yaşlı futbolçu karyerasını başa vurmaq barədə düşünür. (Offsideplus.az)

"Bayern" footballer Alfonso Davies is considering an early departure from club football.
According to reports, the Canadian defender is seriously considering the option of ending his career after sustaining a new injury in the last game.
The "Bayern" management supports the footballer and wants him to stay in the team. It is reported that if Davies decides to end his career early, the Munich club is ready to offer him a special position within the club for his long-term service.
It is noted that since "Bayern" defeated PSG in the 2020 Champions League final, Alfonso Davies has frequently faced injuries. For this reason, the 24-year-old footballer is considering ending his career. (Offsideplus.az)