Azərbaycanda bu qurum
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin (AAYDA) “1 №-li Regional Avtomobil Yollarının Yaşıllaşdırılması və Ekologiyası” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti ləğv olunduğunu elan edib.
Medianews.az Metbuat.az-a istinadən xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini AZ1117 Bakı şəhəri, Binəqədi rayonu, Rəşid İsmayılov küçəsi, ev 2025-ci məhəllə ünvanına bildirə bilərlər.
Qeyd edək ki, sözügedən qurum 2005-ci ilin iyun ayında dövlət qeydiyyatına alınıb. Qanuni təmsilçisi Hacıyev Ələddin Əli oğlu olan MMC-nin nizamnamə kapitalı 20 manat təşkil edir.

Государственное агентство автомобильных дорог Азербайджана (ААЯДА) объявило о ликвидации Общества с ограниченной ответственностью "Региональное озеленение и экология автомобильных дорог №1".
По сообщению Medianews.az со ссылкой на Metbuat.az, кредиторы могут предъявить свои требования в течение двух месяцев по адресу: AZ1117, город Баку, район Бинагади, улица Рашида Исмаилова, дом 2025, квартал.
Отметим, что упомянутое учреждение было зарегистрировано государством в июне 2005 года. Уставный капитал ООО, законным представителем которого является Гаджиев Аледдин Али оглы, составляет 20 манатов.