Azərbaycanda bu qurum
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin (AAYDA) “1 №-li Regional Avtomobil Yollarının Yaşıllaşdırılması və Ekologiyası” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti ləğv olunduğunu elan edib.
Medianews.az Metbuat.az-a istinadən xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini AZ1117 Bakı şəhəri, Binəqədi rayonu, Rəşid İsmayılov küçəsi, ev 2025-ci məhəllə ünvanına bildirə bilərlər.
Qeyd edək ki, sözügedən qurum 2005-ci ilin iyun ayında dövlət qeydiyyatına alınıb. Qanuni təmsilçisi Hacıyev Ələddin Əli oğlu olan MMC-nin nizamnamə kapitalı 20 manat təşkil edir.

The Azerbaijan State Agency of Automobile Roads (AAYDA) has announced the liquidation of the "No. 1 Regional Road Greening and Ecology" Limited Liability Company.
Medianews.az reports, citing Metbuat.az, that creditors can submit their claims within two months to the address AZ1117 Baku city, Binagadi district, Rashid Ismayilov street, house 2025 neighborhood.
It should be noted that the mentioned entity was registered with the state in June 2005. The LLC, whose legal representative is Aladdin Ali oghlu Hajiyev, has a charter capital of 20 manat.