ÇL-də həftənin ən yaxşısı adına namizədlər
Çempionlar Liqasında 1/8 final mərhələsinin cavab oyunlarından sonra həftənin ən yaxşı futbolçusu adına namizədlər məlum olub.
Medianews.az Trend-ə istinadən xəbər verir ki, bunlar “Sportinq”dən Fransişku Trinçao, “Real”dan Vinisius Junior, “Barselona”dan Rafinya, “Liverpul”dan Dominik Soboslaidir.
Fransişku "Bodo-Qlimt"lə matçda 3 qol ötürməsi verib. Vinisius "Mançester Siti" ilə görüşdə dubl edib. Rafinya "Nyukas"la qarşılaşmada 2 qol vurub və 1 qol ötürməsi edib. Soboslai isə "Qalatasaray"la oyunda fərqlənib.

Candidates for the best of the week in the Champions League has been announced
After the second legs of the round of 16 in the Champions League, the nominees for the best footballer of the week have been announced.
According to Medianews.az citing Trend, these are Fransisco Trincao from Sporting, Vinicius Junior from Real, Rafinha from Barcelona, and Dominik Szoboszlai from Liverpool.
Francisco provided 3 assists in the match against Bodo/Glimt. Vinicius scored a double in the match against Manchester City. Rafinha scored 2 goals and made 1 assist in the game against Newcastle. Szoboszlai also scored in the match against Galatasaray.