Kvaratsxeliya “Mançester Yunayted”ə
“Qırmızı şeytanlar” heyətdə dəyişiklik planlaşdırır və transferlərə böyük məbləğdə investisiya qoymağa hazırdır.
“MatchDay Central”ın məlumatına görə, Kvaratsxeliya ilə müqavilə imzalamaq İngiltərə nəhənginin əsas hədəflərindən biridir.
“Qırmızı şeytanlar”ın potensial müqaviləni müzakirə etmək üçün tezliklə gürcü futbolçunun nümayəndələri ilə əlaqə saxlayacağı gözlənilir.
Xviça Kvaratsxelianın bazar dəyəri “Transfermarkt” tərəfindən 90 milyon avro olaraq qiymətləndirilir. 25 yaşlı futbolçunun PSJ ilə müqaviləsi 2029-cu ilə qədərdir. Daha əvvəl “Arsenal”ın gürcü ulduzla maraqlandığı bildirilirdi./publika.az

PSG midfielder Khvicha Kvaratskhelia is of interest to Manchester United.
The "Red Devils" are planning changes in the squad and are ready to invest a large amount in transfers.
According to "MatchDay Central," signing Kvaratskhelia is one of the main targets of the English giant.
The "Red Devils" are expected to soon contact the Georgian player's representatives to discuss a potential deal.
Khvicha Kvaratskhelia's market value is estimated at 90 million euros by "Transfermarkt." The 25-year-old player's contract with PSG runs until 2029. It was previously reported that "Arsenal" was also interested in the Georgian star. /publika.az