Məşhur aktrisa illər sonra görüntüləndi -
Uzun müddətdir ekranlardan uzaq həyat yaşayan aktrisa Selin Demiratar illər sonra alış-veriş mərkəzində görüntülənib.
Medianews.az xəbər verir ki, onun son halı qısa müddətdə sosial şəbəkələrdə geniş müzakirələrə səbəb olub.
Bir dövrün məşhur simalarından olan Demiratar aktyorluq karyerasını başa vurduqdan sonra sakit və gözlərdən uzaq həyat tərzi seçib. Təbii və sadə görünüşü izləyicilər tərəfindən maraqla qarşılanıb.
Aktrisa daha əvvəl açıqlamasında həyat yoldaşı və ev heyvanları ilə birlikdə xoşbəxt həyat sürdüyünü bildirib. O, serialları artıq izləyici kimi izlədiyini, çəkiliş meydanlarına qayıtmaq barədə isə hələ qərarsız olduğunu qeyd edib.
Qeyd edək ki, Demiratarın görüntüləri maqazin proqramı olan Snob Magazin kameraları tərəfindən lentə alınıb. Sosial mediada onunla bağlı “heç dəyişməyib”, “illər ona təsir etməyib” kimi rəylər paylaşılıb.

Актриса Селин Демиратар, долгое время жившая вдали от экранов, спустя годы была замечена в торговом центре.
Как сообщает Medianews.az, её последний вид в короткие сроки стал предметом широких обсуждений в социальных сетях.
Одна из известных фигур своей эпохи, Демиратар после завершения актёрской карьеры выбрала спокойный образ жизни вдали от глаз публики. Её естественный и простой вид был встречен с интересом у поклонников.
Актриса ранее говорила, что счастливо живёт со своим супругом и домашними животными. Она отметила, что теперь смотрит сериалы как зритель и пока не приняла решения о возвращении на съёмочные площадки.
Следует отметить, что кадры с Демиратар были сняты камерами светской программы Snob Magazin. В социальных сетях по её поводу публиковали отзывы типа «ничуть не изменилась», «годы на ней не отразились».