Məşhur aktrisa illər sonra görüntüləndi -
Uzun müddətdir ekranlardan uzaq həyat yaşayan aktrisa Selin Demiratar illər sonra alış-veriş mərkəzində görüntülənib.
Medianews.az xəbər verir ki, onun son halı qısa müddətdə sosial şəbəkələrdə geniş müzakirələrə səbəb olub.
Bir dövrün məşhur simalarından olan Demiratar aktyorluq karyerasını başa vurduqdan sonra sakit və gözlərdən uzaq həyat tərzi seçib. Təbii və sadə görünüşü izləyicilər tərəfindən maraqla qarşılanıb.
Aktrisa daha əvvəl açıqlamasında həyat yoldaşı və ev heyvanları ilə birlikdə xoşbəxt həyat sürdüyünü bildirib. O, serialları artıq izləyici kimi izlədiyini, çəkiliş meydanlarına qayıtmaq barədə isə hələ qərarsız olduğunu qeyd edib.
Qeyd edək ki, Demiratarın görüntüləri maqazin proqramı olan Snob Magazin kameraları tərəfindən lentə alınıb. Sosial mediada onunla bağlı “heç dəyişməyib”, “illər ona təsir etməyib” kimi rəylər paylaşılıb.

The famous actress was caught on camera years later -
Actress Selin Demiratar, who has been living away from screens for a long time, was seen at a shopping center after years.
Medianews.az reports that her recent appearance has caused wide discussions on social networks in a short time.
Demiratar, one of the famous faces of a certain era, chose a calm and low-profile lifestyle after ending her acting career. Her natural and simple appearance was met with interest by followers.
In a previous statement, the actress said she leads a happy life with her husband and pets. She mentioned that she now watches TV series as a viewer and is still undecided about returning to shooting sets.
It should be noted that Demiratar's images were recorded by the cameras of the gossip program Snob Magazin. Comments such as "she hasn't changed at all" and "years have not affected her" were shared on social media regarding her.