Məşhur türk müğənni itləri üçün VİLLA TİKDİRDİ -
Türk pop musiqisinin "Superulduz"u kimi tanınan Ajda Pekkan xeyirxah addımı ilə yenidən gündəmə gəlib.
Medianews.az Milli.Az-a istinadən xəbər verir ki, məşhur sənətçi heyvanlara olan sevgisi ilə də seçilir. O, sahib olduğu villalardan birini tamamilə heyvanların istifadəsinə verib. Bildirilir ki, həmin məkan küçə heyvanlarının sığınacağına çevrilib və onların rahat yaşaması üçün bütün şərait yaradılıb.
Ajda Pekkanın bu addımı sosial şəbəkələrdə geniş müzakirələrə səbəb olub. Bir çox istifadəçi sənətçinin bu təşəbbüsünü yüksək qiymətləndirərək onu nümunəvi davranış kimi dəyərləndirib.
Digər tərəfdən, bəzi şəxslər isə bu cür addımların daha geniş miqyasda təşviq olunmasının vacibliyini vurğulayıblar. Bəziləri isə heyvanlar üçün villa ayırmasını birmənalı qarşılamayıb. Ümumilikdə sənətçinin heyvanlara göstərdiyi qayğı isə izləyicilər tərəfindən böyük rəğbətlə qarşılanıb.

Известная как "Суперзвезда" турецкой поп-музыки, Джиджа Пеккан вновь оказалась в центре внимания благодаря своему благотворительному поступку.
Medianews.az со ссылкой на Milli.Az сообщает, что известная артистка также выделяется своей любовью к животным. Она полностью предоставила одну из своих вилл для использования животными. Сообщается, что это место превратилось в приют для уличных животных, и созданы все условия для их комфортного проживания.
Этот поступок Джиджи Пеккан вызвал широкий резонанс в социальных сетях. Многие пользователи высоко оценили эту инициативу и назвали её примером для подражания.
С другой стороны, некоторые подчеркнули важность поощрения таких действий в более широком масштабе. Некоторые же неоднозначно восприняли выделение виллы для животных. В целом, забота артистки о животных была встречена её поклонниками с большой симпатией.