“Qarabağ” klubunun İdarə Heyətinin iclası:
Medianews.az-ın məlumatına görə, iclasda klubun prezidenti Tahir Gözel, vitse-prezident Fevzihan Aras, baş direktor və İdarə Heyətinin üzvü Emrah Çelikel, İdarə Heyətinin üzvü Asif Əsgərov və komandanın baş məşqçisi Qurban Qurbanov iştirak ediblər.
Görüş zamanı cari mövsümün gedişatı ətraflı şəkildə təhlil olunub, komandanın çıxışı, əldə edilən nəticələr və qarşıdakı oyunlarla bağlı hədəflər müzakirə edilib. Klubun idman nəticələri ilə yanaşı, təşkilati və idarəetmə məsələləri üzrə də geniş fikir mübadiləsi aparılıb.
İclasda eyni zamanda növbəti mövsümün planlaşdırılması əsas müzakirə mövzularından biri olub. Komandanın heyətinin gücləndirilməsi, infrastruktur layihələri, akademiyanın inkişafı və beynəlxalq arenada daha uğurlu çıxış üçün strateji istiqamətlər nəzərdən keçirilib.
İdarə Heyəti qarşıdakı dövrdə klubun dayanıqlı inkişafının təmin olunması, azarkeş məmnuniyyətinin artırılması və “Qarabağ” klubunun həm ölkədaxili, həm də beynəlxalq yarışlarda uğurlarının davamlılığının təmin olunmasını prioritet kimi müəyyən edib.

On April 8, the next meeting of the Management Board of the "Qarabağ" Football Club was held.
According to Medianews.az, the meeting was attended by the club's president Tahir Gözel, vice-president Fevzihan Aras, general director and member of the Management Board Emrah Çelikel, Management Board member Asif Əsgərov, and the team's head coach Qurban Qurbanov.
During the meeting, the progress of the current season was analyzed in detail, the team's performance, achieved results, and targets for upcoming matches were discussed. Alongside the club's sporting results, extensive exchanges of opinions were held on organizational and management issues.
The planning of the next season was also one of the main topics of discussion at the meeting. Strengthening the team roster, infrastructure projects, development of the academy, and strategic directions for more successful performances on the international stage were reviewed.
The Management Board identified ensuring sustainable development of the club in the upcoming period, increasing fan satisfaction, and maintaining the continuity of "Qarabağ" club's successes in both domestic and international competitions as priorities.