“Qarabağ” klubunun İdarə Heyətinin iclası:
Medianews.az-ın məlumatına görə, iclasda klubun prezidenti Tahir Gözel, vitse-prezident Fevzihan Aras, baş direktor və İdarə Heyətinin üzvü Emrah Çelikel, İdarə Heyətinin üzvü Asif Əsgərov və komandanın baş məşqçisi Qurban Qurbanov iştirak ediblər.
Görüş zamanı cari mövsümün gedişatı ətraflı şəkildə təhlil olunub, komandanın çıxışı, əldə edilən nəticələr və qarşıdakı oyunlarla bağlı hədəflər müzakirə edilib. Klubun idman nəticələri ilə yanaşı, təşkilati və idarəetmə məsələləri üzrə də geniş fikir mübadiləsi aparılıb.
İclasda eyni zamanda növbəti mövsümün planlaşdırılması əsas müzakirə mövzularından biri olub. Komandanın heyətinin gücləndirilməsi, infrastruktur layihələri, akademiyanın inkişafı və beynəlxalq arenada daha uğurlu çıxış üçün strateji istiqamətlər nəzərdən keçirilib.
İdarə Heyəti qarşıdakı dövrdə klubun dayanıqlı inkişafının təmin olunması, azarkeş məmnuniyyətinin artırılması və “Qarabağ” klubunun həm ölkədaxili, həm də beynəlxalq yarışlarda uğurlarının davamlılığının təmin olunmasını prioritet kimi müəyyən edib.

8 апреля состоялось очередное заседание Совета директоров Футбольного клуба «Карабах».
По информации Medianews.az, на заседании присутствовали президент клуба Тахир Гёзель, вице-президент Февзихан Арас, генеральный директор и член Совета директоров Эмрах Челикель, член Совета директоров Асиф Эскеров и главный тренер команды Курбан Курбанов.
Во время встречи был подробно проанализирован ход текущего сезона, обсуждались выступления команды, достигнутые результаты и цели на предстоящие матчи. Помимо спортивных результатов клуба, прошёл широкомасштабный обмен мнениями по организационным и управленческим вопросам.
Также одним из основных вопросов обсуждения стало планирование следующего сезона. Рассматривались стратегические направления по усилению состава команды, инфраструктурным проектам, развитию академии и более успешному выступлению на международной арене.
Совет директоров определил приоритетом обеспечение устойчивого развития клуба в предстоящий период, повышение удовлетворённости болельщиков и сохранение стабильных успехов клуба «Карабах» как на внутреннем, так и на международном уровне.