“Qarabağ”ın Avstriya təlim-məşq toplanışı proqramında dəyişiklik edilib.
Medianews.az xəbər verir ki, klubdan verilən məlumata görə, Bolqarıstanın MOİK klubuna qarşı nəzərdə tutulan yoxlama oyunu ləğv olunub.
Komanda iyunun 27-də Avstriyanın Bundesliqa təmsilçisi VSG “Tirol” klubu ilə qarşılaşacaq. Görüş Bakı vaxtı ilə saat 19:00 başlayacaq.
Qeyd edək ki, iyunun 22-də Avstriyaya yollanacaq “Qarabağ” hazırlığın Tirol əyalətində baş tutacaq ikinci mərhələsində ümumilikdə üç matç keçirəcək.
Digər iki qarşılaşma iyulun 1-də təşkil olunacaq. Ukraynanın “Xarkov” kollektivi ilə oyun Bakı vaxtı ilə saat 15:00 start götürəcək.

There has been a change in Qarabağ's training camp program in Austria.
According to Medianews.az, the friendly match scheduled against the Bulgarian club MOIK has been canceled, according to information provided by the club.
The team will face the Austrian Bundesliga representative VSG Tirol on June 27. The match will start at 19:00 Baku time.
It should be noted that Qarabağ, which will depart for Austria on June 22, will play a total of three matches during the second stage of preparation, held in the state of Tirol.
The other two matches will be organized on July 1. The game against the Ukrainian team Kharkiv will start at 15:00 Baku time.