“Qarabağ”ın Avstriya təlim-məşq toplanışı proqramında dəyişiklik edilib.
Medianews.az xəbər verir ki, klubdan verilən məlumata görə, Bolqarıstanın MOİK klubuna qarşı nəzərdə tutulan yoxlama oyunu ləğv olunub.
Komanda iyunun 27-də Avstriyanın Bundesliqa təmsilçisi VSG “Tirol” klubu ilə qarşılaşacaq. Görüş Bakı vaxtı ilə saat 19:00 başlayacaq.
Qeyd edək ki, iyunun 22-də Avstriyaya yollanacaq “Qarabağ” hazırlığın Tirol əyalətində baş tutacaq ikinci mərhələsində ümumilikdə üç matç keçirəcək.
Digər iki qarşılaşma iyulun 1-də təşkil olunacaq. Ukraynanın “Xarkov” kollektivi ilə oyun Bakı vaxtı ilə saat 15:00 start götürəcək.

В программе тренировочного сбора "Карабаха" в Австрии внесены изменения.
Как сообщает Medianews.az со ссылкой на информацию от клуба, товарищеский матч против болгарского клуба МОИК отменён.
Команда 27 июня встретится с представителем австрийской Бундеслиги ВSG "Тироль". Встреча начнётся в 19:00 по бакинскому времени.
Отметим, что отправляющийся в Австрию 22 июня "Карабах" во второй фазе подготовки, которая пройдёт в федеральной земле Тироль, проведёт всего три матча.
Остальные два матча пройдут 1 июля. Игра с украинским коллективом "Харьков" начнётся в 15:00 по бакинскому времени.