Qardaşım Trampın əmri ilə öldürülüb - Epşteyn
Amerikalı maliyyəçi Ceffri Epşteyn ABŞ Prezidenti Donald Trampın əmri ilə öldürülüb, çünki o, ad çəkmək istəyirdi.
Teleqraf xəbər verir ki, bunu pedofillikdə ittiham olunan Ceffri Epşteynin qardaşı Mark "Metro" qəzetinə müsahibəsində bildirib.
Qəzet yazır ki, Tramp Epşteynin ölümü ilə bağlı heç vaxt ittiham olunmayıb və bu ölüm hadisəsi intihar kimi qiymətləndirilib.
Xatırladaq ki, Ceffri Epşteyn 2019-cu ilin iyulunda Nyu-York ştatında saxlanılıb, ona qarşı azyaşlı qızların istismarı ilə bağlı ittiham irəli sürülüb. Amma o, həmin ilin avqustunda həbsxana kamerasında intihar edib və bundan sonra cinayət işinə xitam verilib.

Американский финансист Джеффри Эпштейн был убит по приказу президента США Дональда Трампа, потому что он хотел дать показания.
Телеграф сообщает, что об этом в интервью газете "Metro" заявил брат Джеффри Эпштейна Марк, обвиняемого в педофилии.
Газета пишет, что Трамп никогда не обвинялся в связи со смертью Эпштейна, а этот случай смерти был квалифицирован как самоубийство.
Напомним, что Джеффри Эпштейн был задержан в июле 2019 года в штате Нью-Йорк, ему были предъявлены обвинения в эксплуатации несовершеннолетних девушек. Но в августе того же года он покончил с собой в тюремной камере, после чего уголовное дело было закрыто.