Qardaşım Trampın əmri ilə öldürülüb - Epşteyn
Amerikalı maliyyəçi Ceffri Epşteyn ABŞ Prezidenti Donald Trampın əmri ilə öldürülüb, çünki o, ad çəkmək istəyirdi.
Teleqraf xəbər verir ki, bunu pedofillikdə ittiham olunan Ceffri Epşteynin qardaşı Mark "Metro" qəzetinə müsahibəsində bildirib.
Qəzet yazır ki, Tramp Epşteynin ölümü ilə bağlı heç vaxt ittiham olunmayıb və bu ölüm hadisəsi intihar kimi qiymətləndirilib.
Xatırladaq ki, Ceffri Epşteyn 2019-cu ilin iyulunda Nyu-York ştatında saxlanılıb, ona qarşı azyaşlı qızların istismarı ilə bağlı ittiham irəli sürülüb. Amma o, həmin ilin avqustunda həbsxana kamerasında intihar edib və bundan sonra cinayət işinə xitam verilib.

My brother was killed by Trump's order - Epstein
American financier Jeffrey Epstein was killed on the orders of U.S. President Donald Trump because he wanted to name names.
Telegraph reports that this was stated by Jeffrey Epstein's brother Mark in an interview with the "Metro" newspaper. Epstein was accused of pedophilia.
The newspaper writes that Trump has never been accused in connection with Epstein’s death, and this death incident was evaluated as a suicide.
Recall that Jeffrey Epstein was detained in New York state in July 2019, facing charges of exploiting underage girls. However, in August of that year, he committed suicide in his prison cell, and afterwards the criminal case was closed.