UEFA Çempionlar Liqası:
UEFA Çempionlar Liqasının əsas mərhələsinin sonuncu - VIII turunda "Qarabağ" bu gecəyarısı növbəti oyununa çıxacaq.
Medianews.az xəbər verir ki, təmsilçimiz İngiltərənin "Liverpul" klubu ilə üz-üzə gələcək.
"Enfield Road" stadionunda keçiriləcək matç Bakı vaxtı ilə saat 00:00-da start götürəcək.
Qarşılaşmanı slovakiyalı FIFA referisi İvan Krujlyak idarə edəcək. Branislav Hançko və Yan Pozor oyunun baş hakiminin köməkçiləri olacaqlar. Dördüncü hakim funksiyasını Peter Kraloviç yerinə yetirəcək. VAR-da niderlandlı Pol van Boekel, AVAR-da isə belçikalı Yan Boterberq əyləşəcəklər.
Xatırladaq ki, "Qarabağ" UEFA Çempionlar Liqasının əsas mərhələsinin yeddi turunda üç qələbə, bir heç-heçə və üç məğlubiyyətdən sonra 10 xal toplamağı bacarıb və turnir cədvəlində 18-ci yerdə qərarlaşıb.

В последнем, VIII туре группового этапа Лиги чемпионов УЕФА "Карабах" выйдет на очередную игру сегодня в полночь.
Как сообщает Oxu.Az, наш представитель встретится с английским клубом "Ливерпуль".
Матч, который пройдет на стадионе "Энфилд Роуд", начнется в 00:00 по бакинскому времени.
Встречу будет обслуживать словацкий судья ФИФА Иван Кружляк. Помогать главному арбитру будут Бранислав Ханчко и Ян Позор. Четвертым судьей выступит Петер Кралович. На VAR будет находиться нидерландец Пол ван Бёкель, а на AVAR — бельгиец Ян Ботерберг.
Напомним, что после семи туров группового этапа Лиги чемпионов УЕФА "Карабах" одержал три победы, одну ничью и потерпел три поражения, набрав 10 очков и занимая 18-е место в турнирной таблице.