Xanım tanışını gecə evlərinə gətirdi, atasını döydü -
Medianews.az Qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, hadisə Göygöl şəhərinin S.Hacıyev küçəsində baş verib.
2005-ci il təvəllüdlü T.Əliyev (şərti) gecə saat 24:00 radələrində uca səslə səs-küy salıb söyüş söydüyünə və atasını döydüyünə görə inzibati məsuliyyətə cəlb edilib. Polis əməkdaşları tərəfindən saxlanılan gənc barəsində protokol tərtib olunub.
Məlum olub ki, T.Əliyev həmin gecə xanım tanışı ilə kafedə məclisdə iştirak edib. O, daha sonra sərxoş halda qızla birgə yaşadığı evə gəlib. T.Əliyev atasına həmin qızın qalmağa yerinin olmadığını deyib və onlarda gecələyəcəyini bildirib.
Bu zaman atası ona etiraz edib və aralarında münaqişə yaranıb. Münaqişə zamanı həm oğul, həm də atası xəsarətlər alıb.
Protokola Göygöl Rayon Məhkəməsində baxılıb və müvafiq qərarla 21 yaşlı oğlan 10 sutkalıq həbs edilib.

The lady brought her acquaintance to their house at night, beat her father -
Medianews.az reports, citing Qafqazinfo, that the incident took place on S.Hajiyev street in Goygol city.
T.Aliyev (alias), born in 2005, was administratively detained around midnight for loudly making noise, cursing, and beating his father. A protocol was drawn up by police officers detaining the young man.
It was revealed that T.Aliyev attended a gathering at a cafe that night with a female acquaintance. Later, intoxicated, he returned with the girl to the house where they lived together. T.Aliyev told his father that the girl had no place to stay and said she would stay overnight at their home.
At this time, his father objected, and a conflict arose between them. During the conflict, both the son and the father sustained injuries.
The protocol was reviewed at the Goygol District Court, and with the corresponding decision, the 21-year-old young man was sentenced to 10 days of detention.