Xanım tanışını gecə evlərinə gətirdi, atasını döydü -
Medianews.az Qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, hadisə Göygöl şəhərinin S.Hacıyev küçəsində baş verib.
2005-ci il təvəllüdlü T.Əliyev (şərti) gecə saat 24:00 radələrində uca səslə səs-küy salıb söyüş söydüyünə və atasını döydüyünə görə inzibati məsuliyyətə cəlb edilib. Polis əməkdaşları tərəfindən saxlanılan gənc barəsində protokol tərtib olunub.
Məlum olub ki, T.Əliyev həmin gecə xanım tanışı ilə kafedə məclisdə iştirak edib. O, daha sonra sərxoş halda qızla birgə yaşadığı evə gəlib. T.Əliyev atasına həmin qızın qalmağa yerinin olmadığını deyib və onlarda gecələyəcəyini bildirib.
Bu zaman atası ona etiraz edib və aralarında münaqişə yaranıb. Münaqişə zamanı həm oğul, həm də atası xəsarətlər alıb.
Protokola Göygöl Rayon Məhkəməsində baxılıb və müvafiq qərarla 21 yaşlı oğlan 10 sutkalıq həbs edilib.

В Гёйгёльском районе задержан молодой человек, совершивший хулиганские действия в отношении своего отца.
Как сообщает Medianews.az со ссылкой на Qafqazinfo, инцидент произошел на улице С. Гаджиева в городе Гёйгёль.
Т. Алиеву (условно) 2005 года рождения было привлечено к административной ответственности за громкие крики, скандалы и оскорбления, а также за избиение своего отца в районе полуночи. Молодой человек был задержан сотрудниками полиции, в отношении него составлен протокол.
Выяснилось, что в ту ночь Т. Алиев участвовал в мероприятии в кафе вместе со своей знакомой. Позже в состоянии алкогольного опьянения он пришел вместе с девушкой в квартиру, где они проживали. Т. Алиев сказал отцу, что у девушки нет места для ночевки и что она останется у них на ночь.
В этот момент отец возразил ему, возникла ссора. В ходе конфликта и сын, и отец получили травмы.
Протокол был рассмотрен в Гёйгёльском районном суде, и по соответствующему решению 21-летний молодой человек был арестован на 10 суток.