Yamal söz verdi: "Məğlub olsaq belə, son saniyəyə qədər döyüşəcəyik"
"Barselona" klubunun gənc ulduzu Lamine Yamal Çempionlar Liqasının 1/4 final mərhələsində "Atletiko Madrid" ilə keçiriləcək cavab oyunu öncəsi iddialı açıqlama verib.
Medianews.az xəbər verir ki, gənc vinger mətbuat konfransında komandasının sona qədər mübarizə aparacağını vurğulayıb:
"Əgər mübarizədən kənar qalsaq belə, son ana qədər döyüşəcəyimizə söz veririk. Bir dəqiqə belə dayanmadan pressinq edəcəyik, qaçacağıq və bütün gücümüzü meydanda qoyacağıq".
Qeyd edək ki, UEFA Çempionlar Liqası çərçivəsində keçiriləcək cavab qarşılaşması 14 aprel tarixində baş tutacaq. İlk oyunda Madrid təmsilçisi 2:0 hesablı qələbə qazanaraq üstünlük əldə edib.

Молодая звезда клуба «Барселона» Ламин Ямал сделал амбициозное заявление перед ответным матчем 1/4 финала Лиги чемпионов с «Атлетико Мадрид».
Medianews.az сообщает, что на пресс-конференции молодой вингер подчеркнул, что команда будет бороться до конца:
«Даже если мы вылетим, мы обещаем сражаться до последней минуты. Мы будем прессинговать без остановки каждую секунду, убегать и выкладываться на поле по полной».
Отметим, что ответный матч в рамках Лиги чемпионов УЕФА состоится 14 апреля. В первом матче мадридская команда одержала победу со счетом 2:0 и получила преимущество.