Yamal söz verdi: "Məğlub olsaq belə, son saniyəyə qədər döyüşəcəyik"
"Barselona" klubunun gənc ulduzu Lamine Yamal Çempionlar Liqasının 1/4 final mərhələsində "Atletiko Madrid" ilə keçiriləcək cavab oyunu öncəsi iddialı açıqlama verib.
Medianews.az xəbər verir ki, gənc vinger mətbuat konfransında komandasının sona qədər mübarizə aparacağını vurğulayıb:
"Əgər mübarizədən kənar qalsaq belə, son ana qədər döyüşəcəyimizə söz veririk. Bir dəqiqə belə dayanmadan pressinq edəcəyik, qaçacağıq və bütün gücümüzü meydanda qoyacağıq".
Qeyd edək ki, UEFA Çempionlar Liqası çərçivəsində keçiriləcək cavab qarşılaşması 14 aprel tarixində baş tutacaq. İlk oyunda Madrid təmsilçisi 2:0 hesablı qələbə qazanaraq üstünlük əldə edib.

The young star of "Barcelona" club, Lamine Yamal, made a confident statement ahead of the Champions League quarter-final second leg against "Atletico Madrid".
Medianews.az reports that the young winger emphasized in a press conference that his team will fight until the end:
"Even if we are eliminated, we promise to fight until the last moment. We will press without stopping for even a minute, we will run, and we will give all our strength on the field."
It should be noted that the second leg match of the UEFA Champions League will take place on April 14. In the first match, the Madrid representative achieved an advantage by winning 2-0.