Yüksək vəzifəli şəxslər işdən çıxarıldı -
Medianews.az xəbər verir  ki, Qaynarinfo-nun əldə etdiyi məlumata görə, qurumun Avtomobil Yollarının Mühafizəsi Xidməti İdarəsində bir sıra yüksək vəzifəli şəxslər tutduqları vəzifələrdən azad edilib.
Belə ki, İdarənin rəis müavinləri Həbib Əliyev və Eyyub Həsənov, Bakı və Bakı ətrafı yol mühafizəsi üzrə bölgə rəisi Coşqun Qarayev, həmin strukturun bölmə rəisi Əziz Ağayev, Nəqliyyat şöbəsinin rəisi Ramiz Nəcəfov, Əməyin mühafizəsi şöbəsinin rəisi Rauf Əliyev, 5 saylı tərəzi nəzarət məntəqəsinin rəisi Qafur Quliyev, 10 saylı tərəzi nəzarət məntəqəsinin rəisi Salman Səfətarov və Səyyar tərəzi nəzarət məntəqəsinin rəisi Mehman Həmzəyev işdən çıxarılıblar.

High-ranking officials were dismissed -
Medianews.az reports that according to information obtained by Qaynarinfo, several high-ranking officials in the Automobile Roads Protection Service Department of the agency have been released from their positions.
Specifically, the deputy heads of the department, Habib Aliyev and Eyyub Hasanov, regional chief of road protection for Baku and the surrounding area, Joshgun Garayev, head of the department’s division Aziz Agayev, head of the Transport section Ramiz Najafov, head of the Labor Protection section Rauf Aliyev, head of the No. 5 scale control station Qafur Guliyev, head of the No. 10 scale control station Salman Safatarov, and head of the Mobile scale control station Mehman Hamzayev have all been dismissed from their posts.