Yüksək vəzifəli şəxslər işdən çıxarıldı -
Medianews.az xəbər verir  ki, Qaynarinfo-nun əldə etdiyi məlumata görə, qurumun Avtomobil Yollarının Mühafizəsi Xidməti İdarəsində bir sıra yüksək vəzifəli şəxslər tutduqları vəzifələrdən azad edilib.
Belə ki, İdarənin rəis müavinləri Həbib Əliyev və Eyyub Həsənov, Bakı və Bakı ətrafı yol mühafizəsi üzrə bölgə rəisi Coşqun Qarayev, həmin strukturun bölmə rəisi Əziz Ağayev, Nəqliyyat şöbəsinin rəisi Ramiz Nəcəfov, Əməyin mühafizəsi şöbəsinin rəisi Rauf Əliyev, 5 saylı tərəzi nəzarət məntəqəsinin rəisi Qafur Quliyev, 10 saylı tərəzi nəzarət məntəqəsinin rəisi Salman Səfətarov və Səyyar tərəzi nəzarət məntəqəsinin rəisi Mehman Həmzəyev işdən çıxarılıblar.

Высокопоставленные лица были уволены -
Medianews.az сообщает, что по информации, полученной от Qaynarinfo, в Службе охраны автомобильных дорог агентства ряд высокопоставленных лиц были освобождены от занимаемых должностей.
Так, заместители начальника службы Габиб Алиев и Эйюб Гасанов, начальник регионального отдела охраны дорог Баки и окрестностей Джошгун Караев, начальник отдела этой структуры Азиз Агаев, начальник транспортного отдела Рамиз Наджафов, начальник отдела охраны труда Рауф Алиев, начальник контрольного пункта весов № 5 Гафур Гулиев, начальник контрольного пункта весов № 10 Салман Сефтаров и начальник мобильного контрольного пункта весов Мехман Хемзяев были уволены.