Alena Əliyeva Novruz yarmarkasında olub
Alena Əliyeva və Heydər Əliyev Fondunun icraçı direktoru Anar Ələkbərov Dənizkənarı Milli Park ərazisində təşkil olunmuş Novruz yarmarkasını ziyarət ediblər.
Medianews.az AZƏRTAC-a istinadən xəbər verir ki, qonaqlar yarmarkada təşkil olunmuş köşklərə baş çəkib, təamların dadına baxıblar.
Azərbaycanda ilk inklüziv kafe olan “Kaşalata”nın köşkünün fəaliyyəti də diqqətdə saxlanılıb, kafenin əməkdaşlarına təbriklər ünvanlanıb, fəaliyyətlərində uğurlar arzulanıb.
Qonaqlar yarmarka ərazisində təşkil olunan əyləncə məkanına da baş çəkib, hədiyyəli yarışda özlərini sınayıblar.

Alena Aliyeva attended the Novruz fair
Alena Aliyeva and the executive director of the Heydar Aliyev Foundation, Anar Alekberov, visited the Nowruz fair organized in the area of the Seaside National Park.
According to Medianews.az citing AZERTAC, the guests visited the booths organized at the fair and tasted the dishes.
The activity of the booth of "Kashalata," Azerbaijan's first inclusive cafe, was also closely observed; congratulations were extended to the cafe's staff, and wishes for success in their activities were expressed.
The guests also visited the entertainment area organized in the fair zone and tested themselves in a gift-winning contest.