Antuan Qrizman "Atletiko Madrid"i
"Atletiko Madrid"in məşhur fransalı futbolçu Antuan Qrizman karyerasını ABŞ-nin "Orlando Siti" klubunda davam etdirməyə yaxındır.
Bu barədə məşhur jurnalist və insayder Fabritsio Romano sosial şəbəkə hesabında məlumat verib.
Onun sözlərinə görə, ulduz futbolçunun keçidi ilə bağlı razılıq əldə olunub.
Qeyd olunur ki, ABŞ klubu əvvəlcə transferi mart ayında başa çatdırmaq istəyində imiş. Lakin sonra hücumçunu mövsümün sonuna qədər "Atletiko"da saxlamaq qərarına gəlib.
Futbolçunun yeni klubu ilə iki illik müqavilə bağlayacağı iddia olunur. Anlaşmanın yayda qüvvəyə minəcəyi gözlənilir.
Məlumata görə, fransalı forvardın müqavilənin son detalları barədə razılığa gəlmək üçün növbəti 24 saat ərzində ABŞ-yə yollanacağı gözlənilir.
Qeyd olunur ki, Madrid klubu ilə müqaviləsinin müddəti bitdikdən sonra o, komandadan azad agent kimi ayrılaraq "Orlando Siti"yə qoşulacaq.//Oxu.az

Antoine Griezmann "Atletico Madrid"
The famous French footballer of "Atletico Madrid" Antoine Griezmann is close to continuing his career at the US club "Orlando City".
Famous journalist and insider Fabrizio Romano reported about this on his social media account.
According to him, an agreement has been reached regarding the transfer of the star footballer.
It is noted that the US club initially intended to complete the transfer in March. However, later they decided to keep the forward at "Atletico" until the end of the season.
It is claimed that the footballer will sign a two-year contract with his new club. The agreement is expected to come into effect in the summer.
According to the information, the French forward is expected to travel to the US within the next 24 hours to finalize the last details of the contract.
It is noted that after the expiration of his contract with the Madrid club, he will leave the team as a free agent and join "Orlando City".//Oxu.az