Bakıda bu avtobus da yenilənir:
Bakının Biləcəri qəsəbəsini metronun "Azadlıq prospekti", "Gənclik" və "Nəriman Nərimanov" stansiyaları ilə əlaqələndirən 202 nömrəli müntəzəm marşrutda istismar olunan avtobusların bir qismi yenilənir.
Medianews.az xəbər verir ki, bu barədə Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyi yanında Azərbaycan Yerüstü Nəqliyyat Agentliyi (AYNA) məlumat yayıb.
Məlumata görə, martın 18-dən sərnişinlərin xidmətinə veriləcək 11 böyüktutumlu "Yutong" markalı müasir avtobus CNG texnologiyası ilə təchiz olunub. Beləliklə, marşrut xəttində fəaliyyət göstərən bütün avtobuslar ekoloji təmiz nəqliyyat vasitələri olacaq.
Ümumilikdə 15 avtobus 8 dəqiqə hərəkət intervalı ilə sərnişinlərin ixtiyarında olacaq. Avtobuslarda ödəniş nağdsız qaydadadır. Gediş haqqı 0,60 manat təşkil edir.

This bus is also being renewed in Baku:
Medianews.az reports that this information was provided by the Azerbaijan Surface Transport Agency (AYNA) under the Ministry of Digital Development and Transport.
According to the information, starting from March 18, a total of 11 modern high-capacity "Yutong" buses equipped with CNG technology will be put into service for passengers. Thus, all buses operating on the route will be environmentally friendly vehicles.
In total, 15 buses will be available to passengers with an 8-minute movement interval. Payments on the buses are cashless. The fare is 0.60 manat.