Biləsuvarda 22 yaşlı gənc kirayə qaldığı
Medianews.az-ın Oxu.Az-a istinadən məlumatına görə, hadisə rayonun Bəydili kəndində baş verib. Cəbrayıl rayon sakini 2004-cü il təvəllüdlü Fərid Həziyev kirayə yaşadığı evdə olarkən iki nəfər ona hücum edib. Həmin şəxslər F.Həziyevə bıçaq xəsarətləri yetirərək hadisə yerindən qaçıblar.
Yaralı təcili olaraq Biləsuvar Rayon Mərkəzi Xəstəxanasına yerləşdirilib və əməliyyat olunub. F.Həziyev Reanimasiya şöbəsinə yerləşdirilib.
Polis əməkdaşlarının keçirdikləri tədbirlərlə hadisəni törətməkdə şübhəli bilinən Tural Əmirxanov və Əli Məmmədov saxlanılıblar. Araşdırmalar zamanı məlum olub ki, hadisəni törətməkdə şübhəli bilinən şəxslər F.Həziyevin iş yoldaşıdırlar.

В районе Билясувар молодой парень был ножом ранен в арендованном доме.
Medianews.az, ссылаясь на Oxu.Az, сообщает, что инцидент произошел в селе Бейдили района. Житель района Джебраил 2004 года рождения Фарид Гезиев был атакован двумя людьми, когда находился в арендованном доме. Указанные лица нанесли Ф.Гезиеву ножевые ранения и скрылись с места происшествия.
Раненый был срочно госпитализирован в Центральную районную больницу Билясувара и оперирован. Ф.Гезиев был помещен в отделение реанимации.
В результате проведенных полицией мероприятий подозреваемые в совершении преступления Турал Амирханов и Али Мамедов были задержаны. В ходе расследования выяснилось, что подозреваемые являются коллегами Ф.Гезиева.