Binəqədidə yanğın baş verən əraziyə polis əməkdaşları cəlb olunub
Binəqədi rayonu ərazisində yerləşən anbarlardan birində baş vermiş yanğınla bağlı polis əməkdaşları dərhal əraziyə cəlb olunublar.
DİN-in Mətbuat Xidmətindən Medianews.az -a bildirilib ki, hadisə yerində vətəndaşların təhlükəsiz şəkildə təxliyə olunması, ərazinin nəzarətə götürülməsi, həmçinin yanğınsöndürmə qüvvələrinin maneəsiz fəaliyyətinin təmin edilməsi məqsədilə operativ tədbirlər görülür.
Həmçinin polis əməkdaşları tərəfindən avtomobil yolunda sıxlığın aradan qaldırılması və hərəkətin tənzimlənməsi məqsədilə zəruri işlər davam etdirilir.

Сотрудники полиции незамедлительно прибыли на место происшествия, где в одном из складов на территории района Бинагади возник пожар.
Как сообщили в Службе по связям с общественностью МВД для Medianews.az, на месте происшествия принимаются оперативные меры по безопасной эвакуации граждан, взятию территории под контроль, а также обеспечению беспрепятственной работы пожарных подразделений.
Кроме того, сотрудниками полиции продолжаются необходимые работы по устранению заторов на автомобильной дороге и регулированию движения.