Çempionlar Liqası: Sonuncu yarımfinalçılar müəyyənləşir
Medianews.az Publika.az-a istinadən xəbər verir ki, cavab görüşləri çərçivəsində daha 2 qarşılaşma baş tutacaq.
Azarkeşlərin maraqla gözlədiyi oyun Almaniyada keçiriləcək. Bu ölkənin nəhəngi "Bayern" "Real"ı qəbul edəcək. İspaniyadakı ilk matçda 2:1 hesablı qələbə qazanan Münhen təmsilçisi doğma azarkeşləri önündə üstünlüyünü qorumağa çalışacaq. Bu cütün qalibi finala gedən yolda PSJ-yə rəqib olacaq.
Bu funksiyanı "Arsenal" da yerinə yetirməyə çalışacaq. "Sportinq"lə ilk görüşdə 1 qolla qələbə qazanan İngiltərə təmsilçisi doğma meydan amilindən yararlanaraq yarımfinala yüksəlməyə çalışacaq. Bu cütün qalibi isə sözügedən mərhələdə "Atletiko" ilə üz-üzə gələcək.

Сегодня в Лиге Чемпионов УЕФА завершится четвертьфинальный этап.
Medianews.az, ссылаясь на Publika.az, сообщает, что в рамках ответных матчей состоятся еще 2 встречи.
Матч, который с большим интересом ждут болельщики, пройдет в Германии. Гигант этой страны "Бавария" примет "Реал". Представитель Мюнхена, одержавший победу со счетом 2:1 в первом матче в Испании, постарается сохранить свое преимущество перед родными болельщиками. Победитель этой пары встретится с ПСЖ в финале.
Эту задачу постарается выполнить и "Арсенал". Представитель Англии, выигравший первый матч у "Спортинга" с разницей в один гол, воспользуется преимуществом домашнего поля и попробует выйти в полуфинал. Победитель этой пары в указанной стадии встретится с "Атлетико".