“Çox yaxşı dost olmalıydıq, səhvən evləndik”
Türkiyənin “Yabancı Damat” serialında canlandırdığı “Nazlı” obrazı ilə məşhurlaşan Nehir Ərdoğan diqqətçəkən açıqlaması ilə gündəmə gəlib.
Medianews.az “Qafqazinfo”ya istinadən xəbər verir ki, rejissor Ahmet Sesigürgillə iki illik evliliyindən də danışılan məşhur aktrisa qonaq olduğu proqramda etdiyi etirafla hər kəsi təəccübləndirib.
“Çox yaxşı dost olmalıydıq, səhvən evləndik”, - aktrisa bildirib.
Qeyd edək ki, Nehir Ərdoğan “Silsile” filminin çəkiliş meydançasında tanış olduğu kinooperator Ahmet Sesigürgillə ani bir qərarla evlənib. Tanış olduqdan 6 ay sonra evlənən cütlük evləndikdən sonra Fransada məskunlaşıb. Ərinin Türkiyəyə qayıtma qərarına qəzəblənən aktrisa dekabrda boşanmaq üçün məhkəməyə müraciət edib.

Нехир Эрдоан, ставшая известной благодаря роли "Назлы" в турецком сериале "Иностранец", вновь оказалась в центре внимания своими откровениями.
Medianews.az со ссылкой на "Qafqazinfo" сообщает, что известная актриса, обсуждая свой двухлетний брак с режиссером Ахметом Сесиgürгиллем, в программе призналась, что удивила всех.
"Мы должны были быть очень хорошими друзьями, а случайно поженились", - заявила актриса.
Следует отметить, что Нехир Эрдоан вышла замуж за кинооператора Ахмета Сесиgürгилля, с которым познакомилась на съемочной площадке фильма "Цепочка", приняв спонтанное решение. Пара поженилась через 6 месяцев после знакомства и после свадьбы обосновалась во Франции. Актриса была возмущена решением мужа вернуться в Турцию и в декабре подала в суд на развод.