“Çox yaxşı dost olmalıydıq, səhvən evləndik”
Türkiyənin “Yabancı Damat” serialında canlandırdığı “Nazlı” obrazı ilə məşhurlaşan Nehir Ərdoğan diqqətçəkən açıqlaması ilə gündəmə gəlib.
Medianews.az “Qafqazinfo”ya istinadən xəbər verir ki, rejissor Ahmet Sesigürgillə iki illik evliliyindən də danışılan məşhur aktrisa qonaq olduğu proqramda etdiyi etirafla hər kəsi təəccübləndirib.
“Çox yaxşı dost olmalıydıq, səhvən evləndik”, - aktrisa bildirib.
Qeyd edək ki, Nehir Ərdoğan “Silsile” filminin çəkiliş meydançasında tanış olduğu kinooperator Ahmet Sesigürgillə ani bir qərarla evlənib. Tanış olduqdan 6 ay sonra evlənən cütlük evləndikdən sonra Fransada məskunlaşıb. Ərinin Türkiyəyə qayıtma qərarına qəzəblənən aktrisa dekabrda boşanmaq üçün məhkəməyə müraciət edib.

Nehir Erdoğan, who became famous for her role as "Nazlı" in Turkey's "Yabancı Damat" series, has come to the agenda with her striking statement.
Medianews.az reports, citing "Qafqazinfo", that the famous actress, who also spoke about her two-year marriage to director Ahmet Sesigürgill, surprised everyone with her confession on the program she was a guest on.
"We should have been very good friends, we got married by mistake," said the actress.
It should be noted that Nehir Erdoğan married the cinematographer Ahmet Sesigürgill, whom she met on the set of the film "Silsile", on an unexpected decision. The couple married six months after meeting and settled in France after marriage. The actress, angry about her husband's decision to return to Turkey, applied to the court in December to get a divorce.