Daha bir tiktoker həbs edildi
Sosial şəbəkələrdə əxlaq normaları ilə bir araya sığmayan informasiyaların yayımına qarşı polis tərəfindən profilaktik tədbirlər davam etdirilir.
Medianews.az qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, növbəti tədbirlərlə "TikTok" sosial şəbəkəsində canlı yayım zamanı təhqiramiz ifadələr səsləndirən Əliqismət Nəzərov saxlanılıb.
Onun barəsində internet informasiya ehtiyatlarında və ya informasiya-telekommunikasiya şəbəkələrində yayılması qadağan edilən informasiyanın yerləşdirilməsinə yol verdiyinə görə protokol tərtib olunub.

Профилактические мероприятия по противодействию распространению информации, не соответствующей нормам морали, в социальных сетях продолжаются полицией.
Как сообщает Medianews.az со ссылкой на qafqazinfo, в рамках очередных мероприятий был задержан Әлигисмəт Нəzəров, который в прямом эфире в социальной сети "TikTok" произнёс оскорбительные выражения.
В отношении него был составлен протокол за размещение информации, запрещённой к распространению в интернет-ресурсах или информационно-телекоммуникационных сетях.