Dəhşətli qəzada ölən şəxs müəllim imiş -
Ötən gün Yasamal rayonu Kənar Dairəvi yolda baş vermiş ağır qəzada həyatını itirən şəxsin kimliyi məlum olub.
Medianews.az xəbər verir ki, Vüqar Məmmədovun idarə etdiyi “Toyota” markalı avtomobilin “Kamaz”a çırpılması nəticəsində həlak olan şəxs 1974-cü il təvəllüdlü Beyləqan rayon sakini İlhamə Kamranovadır.
O, Beyləqan şəhəri Mehdi Mehdizadə adına 3 nömrəli tam orta ümumtəhsil məktəbində müəllim işləyirmiş.
Təhsil müəssisəsindən saytımıza bildirilib ki, dünən İ.Kamranovanın məktəbdə dərsi olmayıb.
Qeyd edək ki, hadisə nəticəsində sürücü V.Məmmədov və daha 2 qadın sərnişini xəsarət alıb.//Qafqazinfo

The identity of the person who died in a serious accident that occurred the day before yesterday on the Yasamal district Outer Circular Road has been revealed.
Medianews.az reports that the person who died as a result of the collision between the "Toyota" car driven by Vuqar Mammadov and a "Kamaz" truck is Ilhama Kamranova, born in 1974, a resident of Beylagan district.
She worked as a teacher at the Mehdi Mehdizadeh named No. 3 Complete Secondary School in Beylagan city.
It was reported to our site from the educational institution that Ilhama Kamranova did not have classes at school yesterday.
It should be noted that as a result of the incident, the driver V. Mammadov and 2 other female passengers were injured. //Qafqazinfo