Dünya ulduzunun Bakı səfəri türk aktrisanı qısqandırdı:
Türk serialı “Yalı Çapkını” ilə məşhurlaşan tanınan Afra Saraçoğlu dünya ulduzu Keti Perrinin Bakıya səfəri ilə bağlı paylaşımına diqqət çəkən münasibət bildirib.
Aktrisa müğənninin Bakıda verəcəyi konsertlə bağlı paylaşımının şərh bölümündə yazaraq zarafatla qısqanclığını ifadə edib.
Onun “İstanbula gəlməsən, səni bloklayaram” şərhi izləyicilərin marağına səbəb olub.
Qeyd edək ki, Keti Perri "Formula 1" üzrə Azərbaycan Qran-prisində səhnə alacaq. "Formula 1" üzrə Azərbaycan Qran-prisinin 10 illik yubileyinə təsadüf edən 2026-cı il yarış həftəsonu bu dəfə öncəki illərdən daha möhtəşəm və fərqli təşkil olunacaq. Yubiley proqramının əsas hadisələrindən biri dünya şöhrətli ifaçı Keti Perrinin Bakıda səhnə alması olacaq. O, sentyabrın 25-də keçiriləcək xüsusi gecədə "Formula 1" azarkeşinə unudulmaz şou təqdim edəcək.
Daha əvvəl məlumat verildiyi kimi, yarış həftəsonunun konsert proqramında dünya şöhrətli DJ və prodüser Kelvin Harris də çıxış edəcək.

Известная актриса Афра Сарачоглу, прославившаяся турецким сериалом «Яллы Чапкын», выразила отношение к публикации о визите мировой звезды Кэти Перри в Баку.
Актриса в разделе комментариев к публикации о концерте певицы в Баку написала, шутливо выразив свою ревность.
Её комментарий «Если не приедешь в Стамбул, заблокирую тебя» вызвал интерес у подписчиков.
Напомним, Кэти Перри выступит на сцене Гран-при Азербайджана по «Формуле-1». Соревновательный уик-энд Гран-при Азербайджана 2026 года, приуроченный к 10-летнему юбилею, будет организован гораздо более грандиозно и по-новому по сравнению с предыдущими годами. Одним из основных событий юбилейной программы станет выступление всемирно известной исполнительницы Кэти Перри в Баку. Она представит незабываемое шоу для фанатов «Формулы-1» в специальную ночь 25 сентября.
Как сообщалось ранее, в концертную программу уик-энда гонок также войдёт выступление всемирно известного диджея и продюсера Келвина Харриса.