Dünya ulduzunun Bakı səfəri türk aktrisanı qısqandırdı:
Türk serialı “Yalı Çapkını” ilə məşhurlaşan tanınan Afra Saraçoğlu dünya ulduzu Keti Perrinin Bakıya səfəri ilə bağlı paylaşımına diqqət çəkən münasibət bildirib.
Aktrisa müğənninin Bakıda verəcəyi konsertlə bağlı paylaşımının şərh bölümündə yazaraq zarafatla qısqanclığını ifadə edib.
Onun “İstanbula gəlməsən, səni bloklayaram” şərhi izləyicilərin marağına səbəb olub.
Qeyd edək ki, Keti Perri "Formula 1" üzrə Azərbaycan Qran-prisində səhnə alacaq. "Formula 1" üzrə Azərbaycan Qran-prisinin 10 illik yubileyinə təsadüf edən 2026-cı il yarış həftəsonu bu dəfə öncəki illərdən daha möhtəşəm və fərqli təşkil olunacaq. Yubiley proqramının əsas hadisələrindən biri dünya şöhrətli ifaçı Keti Perrinin Bakıda səhnə alması olacaq. O, sentyabrın 25-də keçiriləcək xüsusi gecədə "Formula 1" azarkeşinə unudulmaz şou təqdim edəcək.
Daha əvvəl məlumat verildiyi kimi, yarış həftəsonunun konsert proqramında dünya şöhrətli DJ və prodüser Kelvin Harris də çıxış edəcək.

Well-known Afra Saraçoğlu, famous for the Turkish series "Yalı Çapkını," has responded to the post about world star Katy Perry's trip to Baku.
The actress expressed her jealousy jokingly in the comment section of the singer's post about the concert she will give in Baku.
Her comment, "If you don't come to Istanbul, I will block you," attracted the attention of followers.
It should be noted that Katy Perry will perform at the Azerbaijan Grand Prix for Formula 1. The 2026 race weekend, which marks the 10th anniversary of the Azerbaijan Grand Prix for Formula 1, will be organized more magnificently and differently than previous years. One of the main events of the anniversary program will be the performance of the world-famous artist Katy Perry in Baku. She will present an unforgettable show to Formula 1 fans at the special night to be held on September 25.
As previously reported, the concert program of the race weekend will also feature world-famous DJ and producer Kelvin Harris.