Göyçayda bir nəfər kanalda batıb -
Fövqəladə Hallar Nazirliyinin (FHN) “112" qaynar telefon xəttinə Yuxarı Şirvan kanalının Göyçay rayonu, Potu kəndi ərazisindən keçən hissəsində 1 nəfərin batması barədə ilkin məlumat daxil olub.
FHN-in Mətbuat xidmətindən Medianews.az-a verilən xəbərə görə, məlumatla əlaqədar dərhal FHN-in Kiçikhəcmli Gəmilərə Nəzarət və Sularda Xilasetmə Dövlət Xidmətinin dalğıcları axtarışlara cəlb olunub.
Hazırda batdığı ehtimal olunan vətəndaş, 1995-ci il təvəllüdlü Abdullayev Ramin Elşad oğlunun axtarışları FHN-in qüvvələri tərəfindən davam etdirilir.

One person drowned in a canal in Goychay -
Initial information was received by the Ministry of Emergency Situations' (MES) "112" hotline about one person drowning in the section of the Upper Shirvan canal passing through Potu village, Goychay district.
According to the report given to Medianews.az by the MES Press Service, divers from the MES State Service for Small Vessels Control and Water Rescue were immediately involved in the search in connection with the information.
The search for the citizen presumed to have drowned, Ramin Elshad oglu Abdullayev, born in 1995, is ongoing by MES forces.