Həyatı gözəl olacaq 2 bürc
Medianews.az Lent.az-a istinadən xəbər verir ki, gözəllik və dəyərlər planetinin enerjisi sizi sabitliyə və uzunmüddətli perspektivlərə hazırlayır və Uranın təsiri gözlənilməz dəyişikliklərə səbəb ola biləcəyi 19 aprelə qədər istədiyinizi cəlb etməyə imkan verir. Taleyin favoritləri arasında kimlər var?
Buğa: Venera bürcünüzdə olduqda, həyat çiçəklənir. Özünüzü ilhamlanmış və yaradıcı hiss edəcəksiniz, rahat eviniz isə heç kimin müqavimət göstərə bilməyəcəyi inanılmaz bir xarizma ilə dolacaq.
Bu, yeni tanışlıqlar və vacib müqavilələr imzalamaq üçün ideal zamandır, çünki ətrafınızdakılar sizə heyran qalacaqlar. Uranın yaxınlaşması qəfil dəyişikliklərə səbəb olmazdan əvvəl, 19 aprelə qədər bu təsirdən həzz alın.
Əqrəb: Karyeranızda və şəxsi həyatınızda bir müddət qeyri-müəyyənlikdən sonra sizi sabitlik gözləyir. Yaxınlarınızla qarşılıqlı əlaqələr müsbət olacaq, tərəfdaşlarla münasibətlər isə daha asan və güclü olacaq.
Subay Əqrəblər üçün bu, taleyüklü görüş üçün bir şansdır. Sevgidən əlavə, Venera maliyyə məsələlərində də irəliləyiş gətirəcək: sərfəli sövdələşmələr və maddi məqsədlərə çatmaqda uğur gözləyin. Bu dövrdən necə istifadə etməyiniz ayın qalan hissəsindəki uğurunuzu müəyyən edəcək.

Астрологи утверждают, что благодаря присутствию Венеры в знаке Тельца два знака зодиака могут вздохнуть с облегчением.
Medianews.az со ссылкой на Lent.az сообщает, что энергия планеты красоты и ценностей готовит вас к стабильности и долгосрочным перспективам, а влияние Урана до 19 апреля, когда он может вызвать неожиданны изменения, позволяет притягивать то, что вы желаете. Кто из них фавориты судьбы?
Телец: Когда Венера в вашем знаке, жизнь расцветает. Вы будете чувствовать себя вдохновленными и творческими, а ваш уютный дом наполнится невероятной харизмой, против которой никто не сможет устоять.
Это идеальное время для новых знакомств и подписания важных сделок, так как окружающие будут восхищаться вами. Наслаждайтесь этим влиянием до 19 апреля, до того как приближение Урана вызовет внезапные перемены.
Скорпион: После периода неопределенности в карьере и личной жизни вас ждет стабильность. Взаимоотношения с близкими будут положительными, а отношения с партнерами — более легкими и крепкими.
Для одиноких Скорпионов это шанс на судьбоносное встречу. Кроме любви, Венера принесет прогресс и в финансовых вопросах: ожидайте выгодных сделок и успеха в достижении материальных целей. Как вы воспользуетесь этим периодом, определит ваш успех в оставшейся части месяца.