İran müharibəsi Trampın komandasını iki yerə bölüb
Bildirilir ki, komanda vitse-prezident Cey Di Venslə dövlət katibi Marko Rubio tərəfdarlarına bölünüb.
Rubio İrana qarşı hərbi əməliyyatı dəstəkləyir, Vens isə bu əməliyyata şübhə ilə yanaşır.
Hazırda Donald Tramp dövlət katibi Marko Rubioya üstünlük verir və "Bild"in adı açıqlanmayan mənbələrinin məlumatına görə, bu yaxınlarda Tramp iri sponsorlardan prezident postunda varis kimi ən çox kimi görmək istədiklərini soruşub.
Məlumata görə, onlar guya demək olar ki, yekdilliklə Rubionun adını çəkiblər. Lakin Vens MAGA (Make America Great Again) hərəkatının tərəfdarları arasında çox populyardır.

The Iran war has divided Trump's team into two parts.
It is reported that the team is divided between supporters of Vice President Mike Pence and Secretary of State Marco Rubio.
Rubio supports military action against Iran, while Pence is skeptical about this operation.
Currently, Donald Trump favors Secretary of State Marco Rubio, and according to unnamed sources cited by "Bild," recently Trump asked major sponsors whom they most want to see as his successor in the presidency.
According to the information, they allegedly almost unanimously mentioned Rubio's name. However, Pence is very popular among supporters of the MAGA (Make America Great Again) movement.