"Səsi yoxdu" deyənlərə
Rusiyanın xalq artisti Filipp Kirkorov ona ünvanlanan “səsi yoxdur” və “artıq əvvəlki kimi deyil” tənqidlərinə cavab verib.
Medianews.az xəbər verir ki, o, açıqlamasında bu cür fikirlərin sadəcə dəb halına gəldiyini bildirib.
“Kim "artıq o deyil" deyir? Mən elə həmin Kirkorovam, hazırda da eləyəm və heç vaxt zirvədən enməyəcəm,” – deyə müğənni vurğulayıb.
Eyni zamanda, müğənni Sergey Lazarev və Dima Bilanı müasir səhnənin əsas ulduzları adlandırsa da, özünü “rus şou-biznesinin əfsanəsi” kimi təqdim edib.

Народный артист России Филипп Киркоров ответил на критику, направленную ему, в которой говорилось, что у него «нет голоса» и он «уже не такой, как раньше».
Medianews.az сообщает, что в своем заявлении он отметил, что такие мнения просто стали модным трендом.
«Кто говорит „он уже не тот“? Я тот самый Киркоров, я таким и остаюсь и никогда не покину вершину», – подчеркнул Киркоров.
В то же время певец назвал Сергея Лазарева и Диму Билана главными звездами современной сцены, но представил себя как «легенду российского шоу-бизнеса».