Kurortda faciə: 11 gün ərzində 3 qadın ÖLDÜRÜLDÜ
Meksikanın amerikalı turistlər arasında populyar olan Puerto-Valyarta kurort şəhərində 11 gün ərzində üç qadının meyiti aşkar edilib.
Medianews.az xəbər verir ki, meyitlər müxtəlif ərazilərdə tapılıb.
Qurbanların 22-35 yaşlarında olduğu, bədənlərində döymələrin olduğu və qismən soyundurulmuş vəziyyətdə aşkarlandığı bildirilir. Onların şəxsiyyəti hələ rəsmi olaraq müəyyənləşdirilməyib.
Sosial şəbəkələrdə üçüncü qurbanın aprel ayında itkin düşən 22 yaşlı Elizabet Martines olduğu iddia edilsə də, polis bu məlumatı təsdiqləməyib. Hüquq-mühafizə orqanları müşahidə kameralarının görüntülərini və digər sübutları araşdırır.
Hadisələrin oxşarlığı səbəbindən yerli hakimiyyət orqanları bölgədə serial qatilin fəaliyyət göstərə biləcəyindən şübhələnir.

In the Puerto Vallarta resort city of Mexico, popular among American tourists, the bodies of three women were discovered over 11 days.
Medianews.az reports that the bodies were found in different areas.
The victims are said to be between 22 and 35 years old, with tattoos on their bodies and found partially undressed. Their identities have not yet been officially determined.
Although it is claimed on social networks that the third victim is 22-year-old Elizabeth Martinez, who went missing in April, the police have not confirmed this information. Law enforcement agencies are investigating footage from surveillance cameras and other evidence.
Due to the similarity of the incidents, local authorities suspect that a serial killer may be operating in the area.