"Liverpul" - "Qalatasaray" matçının hakimləri
Çempionlar Liqasının 1/8 final mərhələsinin cavab oyunu çərçivəsində keçiriləcək “Liverpul” – “Qalatasaray” matçının hakim təyinatları açıqlanıb.
Medianews.az Trend-ə istinadən xəbər verir ki, görüşü Polşadan olan hakimlər briqadası idarə edəcək.
Baş hakim Şimon Marçinyak olacaq. Ona yan xətt hakimləri Tomas Listkiviç və Adam Kupsik kömək edəcəklər. Dördüncü hakim funksiyasını Pavel Raçkovski yerinə yetirəcək.
Qeyd edək ki, komandalar arasındakı ilk oyunda “Qalatasaray” qələbə qazanıb – 1:0. Cavab görüşü martın 19-da Liverpulda olacaq.

Referees of the "Liverpool" - "Galatasaray" match
The referee appointments for the Champions League Round of 16 second leg match between “Liverpool” and “Galatasaray” have been announced.
According to Medianews.az referring to Trend, the match will be officiated by a referee team from Poland.
The head referee will be Szymon Marciniak. He will be assisted by assistant referees Tomasz Listkiewicz and Adam Kupsik. The role of the fourth official will be performed by Pawel Raczkowski.
It should be noted that “Galatasaray” won the first match between the teams 1-0. The second leg will take place on March 19 in Liverpool.