Martın bütün sosial ödənişləri
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Sosial Müdafiə Fondu tərəfindən qarşıdan gələn bayramlarla əlaqədar olaraq bu gün mart ayının müavinət, təqaüd və ünvanlı sosial yardımları da ödənilib.
Bu barədə Medianews.az-a nazirlikdən məlumat verilib.
"Fond bu ayın bütün sosial ödənişlərini qrafikdən əvvəl başa çatdırıb. Bundan əvvəl martın 6-da Bakı, Sumqayıt şəhərləri, Abşeron rayonu, Naxçıvan Muxtar Respublikası, martın 11-də digər bölgələrdə yaşayan pensiyaçıların və güzəştli şərtlərlə pensiya təyin edilmiş şəxslərin mart ayı üzrə pensiyaları qrafikdən əvvəl ödənilib", - nazirlikdən bildirilib.

Все социальные выплаты за март
По информации Министерства труда и социальной защиты населения, подведомственного Государственному фонду социальной защиты, в связи с предстоящими праздниками сегодня в марте были также выплачены пособия, пенсии и адресная социальная помощь.
Об этом Medianews.az сообщили в министерстве.
"Фонд досрочно завершил все социальные выплаты за этот месяц. Ранее 6 марта досрочно были выплачены пенсии за март пенсионерам, проживающим в городах Баку, Сумгаите, Абшеронском районе, Нахчыванской Автономной Республике, а 11 марта – пенсионерам и лицам с назначенными пенсиями на льготных условиях, проживающим в других регионах", – сообщили в министерстве.