Martın bütün sosial ödənişləri
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Sosial Müdafiə Fondu tərəfindən qarşıdan gələn bayramlarla əlaqədar olaraq bu gün mart ayının müavinət, təqaüd və ünvanlı sosial yardımları da ödənilib.
Bu barədə Medianews.az-a nazirlikdən məlumat verilib.
"Fond bu ayın bütün sosial ödənişlərini qrafikdən əvvəl başa çatdırıb. Bundan əvvəl martın 6-da Bakı, Sumqayıt şəhərləri, Abşeron rayonu, Naxçıvan Muxtar Respublikası, martın 11-də digər bölgələrdə yaşayan pensiyaçıların və güzəştli şərtlərlə pensiya təyin edilmiş şəxslərin mart ayı üzrə pensiyaları qrafikdən əvvəl ödənilib", - nazirlikdən bildirilib.

All social payments for March
By the State Social Protection Fund under the Ministry of Labor and Social Protection of the Population, in connection with the upcoming holidays, the allowances, pensions, and targeted social assistance for the month of March have also been paid today.
This information was provided by the ministry to Medianews.az.
"The Fund has completed all social payments for this month ahead of schedule. Previously, on March 6, the pensions for pensioners living in Baku, Sumgait cities, Absheron district, and Nakhchivan Autonomous Republic, and on March 11, the pensions for those living in other regions and those assigned pensions under preferential conditions for March were paid ahead of schedule," the ministry stated.