Masallıda yol qəzası baş verib, 18 yaşlı gənc ölüb -
Masallı rayonu ərazisində baş verən yol-nəqliyyat hadisəsi nəticəsində xəsarət alan 2008-ci il təvəllüdlü şəxs (kişi) 18.04.2026-cı il tarixində saat 23:50 radələrində qapalı kəllə-beyin travması ilə Masallı Rayon Mərkəzi Xəstəxanasının Təcili tibbi yardım şöbəsinə hospitalizasiya olunub.
Məlumata görə, Komatoz vəziyyətdə olan şəxsə bütün zəruri reanimasiyon tədbirlərin göstərilməsinə baxmayaraq, 19.04.2026-cı il tarixində saat 00:09-da ölüm faktı qeydə alınıb.
10:55
Masallıda ağır qəzada 1 nəfər ölüb.
Medianews.az Apa-ya istinadən xəbər verir ki, hadisə gecə saatlarında Masallı şəhərinin Seybətin küçəsində qeydə alınıb.
Masallı rayon sakini 18 yaşlı Məsləhət Cabbarov idarə etdiyi "BMW" markalı avtomobillə hərəkətdə olarkən Lənkəran rayon sakini Amid Məmmədzadənin idarə etdiyi "Chevrolet Cruze" markalı nəqliyyat vasitəsi ilə toqquşub. Qəza nəticəsində M.Cabbarov müxtəlif dərəcəli bədən xəsarətləri alaraq Masallı rayon mərkəzi xəstəxanasına hospitalizasiya olunub. Buna baxmayaraq onun həyatını xilas etmək mümkün olmayıb. O, aldığı xəsarətlərdən xəstəxanada ölüb.

A person born in 2008 (male), injured as a result of a road traffic accident in the Masalli district, was hospitalized in the Emergency Medical Care Department of Masalli District Central Hospital on 18.04.2026 at approximately 23:50 with a closed craniocerebral injury.
This information was provided by TABIB.
According to the information, despite all necessary resuscitation measures being taken for the person in a comatose state, the death was recorded at 00:09 on 19.04.2026.
10:55
One person died in a serious accident in Masalli.
Medianews.az reports referring to Apa that the incident was recorded during the night hours on Seybat Street in Masalli city.
Masalli district resident, 18-year-old Maslahat Jabbarov, while driving a "BMW" vehicle, collided with a "Chevrolet Cruze" driven by Amid Mammadzadeh, a resident of Lankaran district. As a result of the accident, M. Jabbarov sustained various degrees of bodily injuries and was hospitalized in Masalli district central hospital. Nevertheless, it was not possible to save his life. He died in the hospital from his injuries.