Məşhur aktrisadan həyat yoldaşı barədə maraqlı etiraf:
Türkiyənin məşhur aktrisa Ebru Şahin həyat yoldaşı, Türkiyənin milli basketbolçu Cedi Osman haqqında səmimi açıqlamalar verib.
Medianews.az xəbər verir ki, o, bu barədə “İbrahim Səlim ilə bu gecə” verilişində danışıb.
Aktrisa bildirib ki, Osman təhlükəsizlik məsələlərində çox həssasdır və hər gecə yatmazdan əvvəl evdəki bütün qapı və pəncərələri bir-bir yoxlayıb kilidləyir. Ebru Şahinin sözlərinə görə, o bəzən hətta özündən də ehtiyat edir.
Ebru Şahin zarafatla qeyd edib ki, həyat yoldaşı az qala evdəki dolabları belə kilidləmək istəyir. Belə hallarda həyat yoldaşını sakitləşdirməyə çalışdığını və “Mən buradayam, qorxma” deyərək təsəlli verdiyini deyib.

An interesting confession about her husband from the famous actress:
An interesting confession about her husband from the famous actress: "Sometimes he is even afraid of himself"
Turkey's famous actress Ebru Şahin made sincere statements about her husband, Turkey's national basketball player Cedi Osman.
Medianews.az reports that she spoke about this on the program "Tonight with İbrahim Salim".
The actress stated that Osman is very sensitive about security matters and every night before going to sleep, he checks and locks all the doors and windows in the house one by one. According to Ebru Şahin, he sometimes even worries about himself.
Ebru Şahin jokingly noted that her husband almost wants to lock the cabinets in the house as well. In such cases, she tries to calm her husband down and comforts him by saying, "I am here, don't be afraid."