Məşhur müğənni güllələndi -
Medianews.az Milli.Az-a istinadən xəbər verir ki, hadisə aprelin 26-da São Paulo şəhərində qeydə alınıb. Məlumata görə, çıxışdan sonra musiqiçilərin olduğu furqon üç motosikletli şəxs tərəfindən təqib edilib. Nəqliyyat vasitəsi tıxacda dayandığı anda hücum edənlər avtomobilə bir neçə dəfə atəş açıblar.
Açılan atəş nəticəsində qəlpələr 24 yaşlı müğənnini yaralayıb. O, dərhal xəstəxanaya çatdırılıb, əməliyyat olunub və elə həmin gün evə buraxılıb.
Hadisəni xatırlayan sənətçi bildirib ki, üçüncü atəşdən sonra güllə ona dəyib və zərbənin təsirini çox güclü hiss edib.

Famous performer Anderson Neiff was subjected to an armed attack after a concert in Brazil.
Medianews.az reports, referring to Milli.Az, that the incident was recorded on April 26 in the city of São Paulo. According to the information, after the performance, the van with the musicians was followed by three motorcyclists. When the vehicle stopped in traffic, the attackers opened fire on the car several times.
As a result of the shooting, shrapnel wounded the 24-year-old singer. He was immediately taken to the hospital, operated on, and discharged the same day.
Recalling the incident, the artist said that the bullet hit him after the third shot and he felt the impact very strongly.