Məşhur müğənni güllələndi -
Medianews.az Milli.Az-a istinadən xəbər verir ki, hadisə aprelin 26-da São Paulo şəhərində qeydə alınıb. Məlumata görə, çıxışdan sonra musiqiçilərin olduğu furqon üç motosikletli şəxs tərəfindən təqib edilib. Nəqliyyat vasitəsi tıxacda dayandığı anda hücum edənlər avtomobilə bir neçə dəfə atəş açıblar.
Açılan atəş nəticəsində qəlpələr 24 yaşlı müğənnini yaralayıb. O, dərhal xəstəxanaya çatdırılıb, əməliyyat olunub və elə həmin gün evə buraxılıb.
Hadisəni xatırlayan sənətçi bildirib ki, üçüncü atəşdən sonra güllə ona dəyib və zərbənin təsirini çox güclü hiss edib.

В Бразилии известный исполнитель Андерсон Нейфф подвергся вооруженному нападению после концерта.
Medianews.az, ссылаясь на Milli.Az, сообщает, что инцидент произошел 26 апреля в городе Сан-Паулу. По информации, после выступления фургон с музыкантами был преследуем тремя мотоциклистами. Когда транспортное средство остановилось в пробке, нападавшие несколько раз открыли огонь по автомобилю.
В результате обстрела осколки ранили 24-летнего певца. Его немедленно доставили в больницу, сделали операцию и в тот же день отпустили домой.
Вспоминая инцидент, артист заявил, что пуля попала ему после третьего выстрела, и он очень сильно почувствовал воздействие удара.