“İsrail Tehranda kimyəvi silahdan istifadə edə bilər”.
Onun sözlərinə görə, İran silahlı qüvvələrinin tam edilməsi və dövləti tam iflic vəziyyətə gətirmək üçün Benyamin Netanyahu kimyəvi silah işlədilməsində maraqlıdır: “ABŞ prezidenti D. Trampın buna razılıq verməsi istisna deyil. Həmçinin İsrail artıq mülki infrastruktura zərbələr endirməyə və Tehranı Qəzza kimi yaşayış üçün əlverişsiz vəziyyətə salmaq üçün intensiv bombalama planını növbəti mərhələdə icra etməyə başlaya bilər.
Neft-qaz infrastrukturunun vurulması müharibənin yeni mərhələyə keçməsidir. İsrail Baş naziri B. Netanyahu atəşkəs və danışıqlarda maraqlı deyil.
Hazırda İranda tam hakimiyyəti ələ keçirən SEPAH İsrailə qarşı çirkli bombalardan istifadə edə bilər. Qarşılıqlı məhv etmə taktikası regionda ekoloji fəlakətə gətirib çıxara bilər”.

Netanyahu's secret PLAN: Will there be a chemical attack on Tehran?
According to him, Benjamin Netanyahu is interested in using chemical weapons to completely disable the Iranian armed forces and paralyze the state entirely: "It is not unlikely that US President D. Trump's consent has been given. Also, Israel may already start implementing the next phase of its intense bombing plan to strike civilian infrastructure and make Tehran as unlivable as Gaza.
Targeting the oil and gas infrastructure would mark a new phase of the war. Israeli Prime Minister B. Netanyahu is not interested in ceasefire or negotiations.
Currently, SEPAH, which has taken full power in Iran, could use dirty bombs against Israel. The mutual destruction tactic could lead to an ecological disaster in the region."