Onun yerini deyənə 10 milyon veriləcək -
ABŞ Dövlət Departamenti Əbu Ala əl-Vəlai kimi də tanınan Haşim Fenian Rəhimi əl-Saracinin həbsinə və ya yerinin müəyyən edilməsinə kömək edən məlumata görə 10 milyon dollara qədər böyük mükafat elan edib.
Medianews.az xəbər verir ki, ABŞ Dövlət Departamentinin rəsmi platformalarında yayımladığı açıqlamaya görə, Vaşinqton əs-Sərrac haqqında dəqiq məlumat verən hər kəsə yalnız maliyyə mükafatı deyil, həm də ABŞ-da daimi yaşayış imkanı təklif edir.
Qeyd edək ki, Əl-Saraci birbaşa İran dəstəyi alan və Vaşinqton tərəfindən qlobal terror təşkilatı kimi təyin edilən silahlı qrup olan Kətaib Seyyid əl-Şuhəda milisinin baş katibi vəzifəsini icra edir.//Milli.Az

A reward of 10 million will be given to whoever reveals his location -
The U.S. Department of State has announced a reward of up to $10 million for information that leads to the arrest or location of Hashim Fenian Rahimi al-Saraji, also known as Abu Ala al-Walai.
Medianews.az reports that according to the statement published on the official platforms of the U.S. Department of State, Washington offers not only a financial reward but also permanent residency in the U.S. to anyone who provides accurate information about al-Saraji.
It should be noted that al-Saraji serves as the secretary general of the Kataib Sayyid al-Shuhada militia, an armed group directly supported by Iran and designated as a global terrorist organization by Washington.//Milli.Az