Misli Premyer Liqasında XXX turun daha bir oyunu bu gün keçiriləcək.
Medianews.az "Report"a istinadən xəbər verir ki, "Qarabağ" "Turan Tovuz"la münasibətlərə aydınlıq gətirəcək.
Qarşılaşma Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionunda, saat 19:30-da start götürəcək. Görüşün baş hakimi Rəşad Əhmədov olacaq.
Çempionluq şansını itirən Ağdam təmsilçisi 59 xalla ikinci pillədə qərarlaşıb. Tovuz klubu 56 xalla üçüncü sıradadır.
Xatırladaq ki, tura mayın 5-də "Karvan-Yevlax" - "Neftçi" matçı ilə yekun vurulacaq. Daha əvvəl "Kəpəz" "Sumqayıt"ı (2:1), "İmişli" "Araz-Naxçıvan"ı (1:0), "Sabah" "Şamaxı"nı (3:0), "Zirə" "Qəbələ"ni məğlub edib.

Сегодня состоится еще одна игра XXX тура Misli Премьер-лиги.
Medianews.az со ссылкой на "Report" сообщает, что "Карабах" внесет ясность в отношения с "Туран Товуз".
Матч начнется на Республиканском стадионе имени Тофика Бахрамова в 19:30. Главным судьей встречи будет Рашад Ахмедов.
Представитель Агдама, потерявший шансы на чемпионство, занимает второе место с 59 очками. Клуб Товуз с 56 очками идет на третьем месте.
Напомним, что тур завершится матчем "Карван-Евлах" - "Нефтчи" 5 мая. Ранее "Кяпяз" победил "Сумгаит" (2:1), "Имишли" - "Араз-Нахчыван" (1:0), "Сабах" - "Шамахы" (3:0), "Зиря" - "Габала".