Rusiya prokurorluq binasını
Ukraynanın Çerniqov şəhərinin mərkəzində yerləşən vilayət prokurorluğunun binasına pilotsuz uçuş aparatı (PUA) ilə hücum təşkil edilib.
Medianews.az xəbər verir ki, hadisə nəticəsində binaya və ətrafdakı infrastrukturun ciddi ziyan dəyib.
Vilayət prokuroru Sergey Deynekonun "Suspilne" radiosuna verdiyi məlumata görə, zərbə nəticəsində binanın həyət hissəsi və orada park edilmiş avtomobillər zədələnib. Yerli hakimiyyət orqanlarının yaydığı ilkin məlumatlara əsasən, hücum zamanı 3 nəfər müxtəlif dərəcəli bədən xəsarətləri alıb.

Russian prosecutor's office building
An attack using an unmanned aerial vehicle (UAV) was carried out on the building of the regional prosecutor's office located in the center of Chernihiv city, Ukraine.
Medianews.az reports that as a result of the incident, the building and the surrounding infrastructure suffered serious damage.
According to Sergey Deynekon, the regional prosecutor, speaking to "Suspilne" radio, the courtyard area of the building and the parked cars there were damaged as a result of the strike. Based on initial information released by local authorities, 3 people sustained varying degrees of bodily injuries during the attack.