Sarkisyan seçkilərdə
Ermənistan Respublika Partiyasının sədri, ölkənin üçüncü prezidenti Serj Sarkisyan qarşıdan gələn seçkilərdə iştirak etməyəcəyini təsdiqləyib.
Medianews.az Milli.Az-a istinadən xəbər verir ki, bu barədə o, Ermənistan Respublika Partiyasının 18-ci qurultayı öncəsi danışıb.
Müxalifət qüvvələrindən hansını - Samvel Karapetyanı, yoxsa Arman Tatoyanı dəstəkləyə biləcəyi ilə bağlı sualı cavablandıran Sarkisyan bildirib ki, bu barədə bu gün seçkilər ərəfəsində keçirilən Ermənistan Respublika Partiyasının növbəti qurultayında elan ediləcək.

Sarkisyan in the elections
Serzh Sargsyan, the chairman of the Republican Party of Armenia and the country's third president, has confirmed that he will not participate in the upcoming elections.
Medianews.az, citing Milli.Az, reports that he spoke about this ahead of the 18th congress of the Republican Party of Armenia.
Answering the question of which opposition force he might support - Samvel Karapetyan or Arman Tatoyan - Sargsyan stated that this will be announced today at the next congress of the Republican Party of Armenia held on the eve of the elections.