Tanınmış aktyor hərbi cinayətkar
Ağ evin kommunikasiya direktoru Stiven Çunq, ABŞ prezidenti Donald Trampı tənqid etdiyinə görə amerikalı aktyor Corc Klunini "hərbi cinayətkar" elan edib.
Medianews.az Ajans.az-a istinadən xəbər verir ki, məmur bu barədə "X" sosial şəbəkəsindəki səhifəsində paylaşım edib.
Çunq qeyd edib ki, yeganə "hərbi cinayət" törədən şəxs Corc Klunidir və o, bunu bərbad filmləri və iyrənc aktyorluq oyunu ilə edir.
Bundan əvvəl Donald Tramp Corc Kluni və ailəsinin Fransa vətəndaşlığı almasını tənqid edərək, Kluni cütlüyünü "bütün zamanların ən pis iki siyasi proqnozçusu" adlandırıb. Tramp həmçinin bildirib ki, onların immiqrasiyaya qarşı qorxulu münasibəti səbəbindən Fransa hazırda ciddi cinayətkarlıq problemi ilə üz-üzədir.

Директор по коммуникациям Белого дома Стивен Чанг объявил американского актера Джорджа Клуни «военным преступником» за критику президента США Дональда Трампа.
Medianews.az ссылаясь на Ajans.az, сообщает, что чиновник опубликовал это на своей странице в социальной сети "X".
Чанг отметил, что единственным, кто совершает «военное преступление», является Джордж Клуни, и он делает это своими плохими фильмами и отвратительной актерской игрой.
Ранее Дональд Трамп критиковал Джорджа Клуни и его семью за получение французского гражданства, назвав пару «двумя худшими политическими предсказателями всех времен». Трамп также заявил, что из-за их пугающего отношения к иммиграции Франция сейчас сталкивается с серьезной проблемой преступности.