Türkiyə futbolunda qapıçıdan möhtəşəm qol -
Medianews.az Qol.az-a istinadən xəbər verir ki, Superliqanın 28-ci turu çərçivəsində keçirilən "Kasımpaşa" - "Kayserispor" matçı meydan sahiblərinin üstünlüyü ilə yadda qalıb. Görüşün 66-cı dəqiqəsində topu oyuna daxil edən yunanıstanlı qapıçı Andreas Yanniotis nadir rast gəlinən hadisəyə imza atıb. Onun uzaq məsafədən vurduğu zərbə rəqib cərimə meydançasına düşərək yerdən sıçrayıb və qapıya daxil olub.
Qeyd edək ki, "Kasımpaşa" - "Kayserispor" matçı meydan sahiblərinin 2:0 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb.

"Kasımpaşa" goalkeeper Andreas Yanniotis made history by scoring a goal from his own goal to the opponent's goal.
Medianews.az quoting Qol.az reports that the 28th round match of the Super League between "Kasımpaşa" and "Kayserispor" was remembered for the home team's superiority. In the 66th minute of the meeting, Greek goalkeeper Andreas Yanniotis, who brought the ball into play, signed a rare event. His long-distance shot landed in the opponent's penalty area, bounced on the ground, and entered the goal.
It should be noted that the "Kasımpaşa" - "Kayserispor" match ended with the home team’s 2:0 victory.