Xırdalanı təmizləyənlərin "konserti" maraq yaratdı -
Medianews.az xəbər verir ki, yayılan videoda təmizlik işçilərinin iş zamanı pozitiv əhval-ruhiyyə yaratdıqları görünür. Kadrlarda onların əllərindəki təmizlik vasitələrini musiqi aləti kimi istifadə edərək əyləndikləri əks olunub.
Səmimi və enerjili anlar izləyicilər tərəfindən maraqla qarşılanıb. Sosial media istifadəçiləri işçilərin pozitiv davranışının ətrafdakılara da xoş ovqat bəxş etdiyini qeyd ediblər.
Qısa zamanda yayılan görüntülər çoxsaylı baxış toplayaraq internetdə müzakirə olunan paylaşımlardan birinə çevrilib.//Milli.Az

Концерт уборщиков Хырдалана вызвал интерес -
Medianews.az сообщает, что в распространяющемся видео видно, как уборщики создают позитивное настроение во время работы. В кадрах показано, как они используют средства для уборки в качестве музыкальных инструментов и веселятся.
Искренние и энергичные моменты с интересом встретили зрители. Пользователи социальных сетей отметили, что позитивное поведение работников также дарит хорошее настроение окружающим.
В короткое время распространенные кадры собрали множество просмотров и превратились в одну из обсуждаемых публикаций в интернете.//Milli.Az