Yeni "Epşteyn" peyda oldu -
Medianews.az Milli.Az-a istinadən xəbər verir ki, yolda lentə alınan və üzünü gizlədən naməlum şəxsin illər əvvəl öldüyü açıqlanan Cefri Epşteyn olduğu iddia edilir.
Görüntülərdə avtomobilin içində olan şəxsin kameranı gördüyü anda üzünü örtməsi bir çox insanın şübhələnməsinə səbəb olub. Bəzi istifadəçilər həmin şəxsin Epşteynə çox bənzədiyini desə də, digərləri bunun sadəcə oxşarlıq olduğunu düşünür.
Xatırladaq ki,  Cefri Epşteyn 2019-cu ildə ABŞ-nin Nyu-York şəhərində həbsdə olarkən həyatını itirib və onun ölümünün intihar olduğu açıqlanmışdı. Lakin o vaxtdan bəri "Epşteyn həqiqətən öldümü?" sualı tez-tez gündəmə gətirilir.
Son günlərdə isə ABŞ-nin Florida ştatından yayıldığı bildirilən yeni video isə bu müzakirələri yenidən alovlandırıb. Sükan arxasında görüntülənən və Epşteynə bənzərliyi ilə diqqət çəkən şəxs qısa müddətdə sosial şəbəkələrdə viral olub.
Videodakı şəxs isə səssiz qalmayıb və yayılan iddialara cavab verib. O, sosial media hesabında "Mən Cefri Epşteyn deyiləm" deyərək haqqında deyilənləri təkzib edib. Bu açıqlama bəzi istifadəçiləri inandırsa da, digərləri şübhələrini qoruyub saxlayır.
Beləliklə, Floridada çəkildiyi deyilən bu video bir daha sosial medianın gücünü və şayiələrin nə qədər sürətlə yayıldığını göstərib. Videodakı şəxsin təkzibinə baxmayaraq, mövzu ətrafında müzakirələrin hələ bir müddət davam edəcəyi gözlənilir.

A new "Epstein" has appeared -
Medianews.az reports, citing Milli.Az, that the unknown person recorded on the road who is hiding their face is claimed to be Jeffrey Epstein, who was announced dead years ago.
In the footage, the fact that the person inside the car covers their face as soon as they see the camera has led many to suspect. While some users say that person strongly resembles Epstein, others believe it is just a similarity.
Recall that Jeffrey Epstein died in custody in New York City, USA, in 2019, and his death was declared a suicide. However, since then, the question "Did Epstein really die?" has been frequently brought up.
In recent days, a new video reportedly released from the state of Florida, USA, has reignited these discussions. The person seen behind the wheel, drawing attention due to the resemblance to Epstein, quickly went viral on social networks.
The person in the video did not remain silent and responded to the circulated claims. On their social media account, they denied the rumors, stating, "I am not Jeffrey Epstein." This explanation convinced some users, while others maintain their doubts.
Thus, this video, said to have been shot in Florida, once again demonstrated the power of social media and how quickly rumors can spread. Despite the person's denial in the video, discussions on the topic are expected to continue for some time.