İkardi rəsmən boşandığını açıqladı
"Qalatasaray"ın argentinalı futbolçusu Mauro İkardi uzun aradan sonra şəxsi həyatı ilə bağlı səssizliyini pozub.
Futbolçu həyat yoldaşı Vanda Nara ilə rəsmi boşanma prosesinə başladığını bildirib.
İkardi qeyd edib ki, İtaliya qanunlarına görə tələb olunan 1 illik məcburi ayrılıq müddəti artıq başa çatıb və bununla da boşanma prosedurunun son mərhələsinə keçilib.
"Boşanmağı mən istədim. Qanunlara uyğun davrandım və bu gün boşanma baş verdi. Bu, qələbə öpüşüdür. Çünki bir il əvvəl ədalətdən istədiyim yeganə şey boşanma idi. Və nəticə budur" deyə, o, paylaşımında yazıb.
O, Vanda Nara ilə 2014-cü ildə evlənib. Cütlüyün 10 illik evliliyindən iki övladı var. İkardi bu il ərzində sevgilisi Çin Suarezə evlilik təklifi də edib. (Axşam.az)

Аргентинский футболист "Галатасарая" Мауро Икарди после долгого времени нарушил молчание по поводу своей личной жизни.
Футболист сообщил, что начал официальный процесс развода с супругой Вандой Нара.
Икарди отметил, что обязательный годичный период раздельного проживания, требуемый итальянским законодательством, уже истёк, и тем самым процедура развода перешла в завершающую стадию.
"Разводиться захотел я. Я действовал согласно закону, и сегодня произошёл развод. Это победный поцелуй. Потому что год назад единственным моим желанием у справедливости был развод. И вот результат", — написал он в своём посте.
Он женился на Ванде Нара в 2014 году. В браке, который длился 10 лет, у пары есть двое детей. В этом году Икарди также сделал предложение выйти замуж своей возлюбленной Чин Суарес. (Axşam.az)