İkardi rəsmən boşandığını açıqladı
"Qalatasaray"ın argentinalı futbolçusu Mauro İkardi uzun aradan sonra şəxsi həyatı ilə bağlı səssizliyini pozub.
Futbolçu həyat yoldaşı Vanda Nara ilə rəsmi boşanma prosesinə başladığını bildirib.
İkardi qeyd edib ki, İtaliya qanunlarına görə tələb olunan 1 illik məcburi ayrılıq müddəti artıq başa çatıb və bununla da boşanma prosedurunun son mərhələsinə keçilib.
"Boşanmağı mən istədim. Qanunlara uyğun davrandım və bu gün boşanma baş verdi. Bu, qələbə öpüşüdür. Çünki bir il əvvəl ədalətdən istədiyim yeganə şey boşanma idi. Və nəticə budur" deyə, o, paylaşımında yazıb.
O, Vanda Nara ilə 2014-cü ildə evlənib. Cütlüyün 10 illik evliliyindən iki övladı var. İkardi bu il ərzində sevgilisi Çin Suarezə evlilik təklifi də edib. (Axşam.az)

Mauro Icardi, the Argentine footballer of "Galatasaray," has broken his silence regarding his personal life after a long time.
The footballer announced that he has started the official divorce process with his wife Wanda Nara.
Icardi stated that the mandatory one-year separation period required by Italian law has already ended, and the divorce procedure has entered its final stage.
"I wanted the divorce. I acted in accordance with the laws and today the divorce happened. This is a victory kiss. Because the only thing I requested from justice a year ago was the divorce. And this is the result," he wrote in his post.
He married Wanda Nara in 2014. The couple has two children from their 10 years of marriage. During this year, Icardi also proposed marriage to his girlfriend China Suarez. (Axşam.az)