Keçmiş "Barselona"lı ulduz
Azərbaycan millisinin futbolçusu Toral Bayramovnu heyətinə qatan Türkiyənin "Bursaspor" klubu növbəti transfer hədəfi ilə gündəmə gəlib.
Medianews.az xəbər verir ki, I Liqaya yüksələn Bursa təmsilçisi hücum xəttini gücləndirmək üçün İtaliya millisinin sabiq üzvü Stefan El Şaravi ilə maraqlanır.
33 yaşlı futbolçu son mövsümü İtaliyanın "Roma" klubunda keçirib və hazırda azad agent statusu daşıyır. Bildirilir ki, tərəflər arasında ilkin şifahi danışıqlar başlayıb.
Transferin reallaşacağı təqdirdə, Toral Bayramov yeni mövsümdə El Şaravi ilə eyni komandada çıxış edəcək.
Qeyd edək ki, Azərbaycan millisinin üzvü bir neçə gün əvvəl "Qarabağ"dan "Bursaspor"a transfer olunub.//Milli.Az

The Turkish club "Bursaspor," which has added Azerbaijani national team footballer Toral Bayramov to its roster, has come to the agenda with its next transfer target.
Medianews.az reports that Bursa's representative, promoted to the First League, is interested in former Italy national team member Stephan El Shaarawy to strengthen its attacking line.
The 33-year-old footballer spent the last season at Italy's "Roma" club and currently holds free agent status. It is reported that preliminary verbal negotiations have begun between the parties.
If the transfer is realized, Toral Bayramov will play in the same team as El Shaarawy in the new season.
It should be noted that the Azerbaijani national team member transferred from "Qarabağ" to "Bursaspor" a few days ago. // Milli.Az